FaceBook

Akcje

 • POMAGAM UNICEF

  Dzieci, które głodują jak Alma, walczą o każdy dzień. Pomóż teraz.

  Skrajne niedożywienie sprawia, że Alma jest bliska śmierci. Dziewczyna waży zaledwie 3,5 kg i coraz bardziej traci siły. Niedożywienie każdego roku zabija ponad 3 miliony dzieci na świecie, ale możesz pomóc je uratować. Wystarczy, że zdecydujesz się na comiesięczne darowizny.

  Dołącz do UNICEF365 i zostań regularnym Darczyńcą UNICEF. UNICEF365 to coś więcej niż adopcja na odległość, dlatego że pomagasz nie jednemu, ale wielu potrzebującym dzieciom. Dzięki Twojej regularnej darowiźnie pomoc dotrze do dzieci na czas. Otrzymają odżywki i fachową opiekę właśnie wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebują. Zanim choroba odbierze im siły i chęć do zabawy. 

  Dołącz do nas. Jesteś potrzebny dzieciom takim jak Alma.

   

  więcejCzytaj...
 • Pomoc dla Nepalu

  #PamiętamyPomagamy Nepal

  Sanjog ma 4 miesiące. Urodził się w zdewastowanym po trzęsieniu ziemi Nepalu. Dzieci takie jak on potrzebują naszej pomocy! Prosimy, za pomocą tej strony przekaż darowiznę na szczepienia i uratuj dziecko. To pomoc, która teraz jest najbardziej potrzebna.
   

  W nepalskich wioskach zniszczonych podczas trzęsienia ziemi tysiące dzieci zostało pozbawionych opieki medycznej, w tym dostępu do ratujących życie szczepień. Dlatego dziś dzieci w Nepalu ponownie są w niebezpieczeństwie. Nie możemy na to pozwolić! Musimy zapewnić im ratujące życie szczepienia i uchronićje od cierpienia, czy nawet śmierci.
  Prosimy, przekaż darowiznę teraz i pomóż dziecku takiemu jak Sanjog.

    link
  więcejCzytaj...
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.