FaceBook

Akcje

 • Drużyna UNICEF

  Dołącz do Drużyny UNICEF!

  Szukamy właśnie takich ludzi jak Ty! Osób, którym nie jest obojętny los najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa – dołącz do Drużyny UNICEF! Dziękujemy.

  więcejCzytaj...
 • Uratuj Dziecko w Afryce

  Abdi jest skrajnie niedożywiony. 

  Maluszek pilnie potrzebuje terapii, która zapewni mu bezpieczne i zdrowe dzieciństwo. 
  Nawet 1,4 miliona skrajnie niedożywionych dzieci, takich jak Abdi, potrzebują Twojego stałego wsparcia. Podaruj im szansę na bezpieczną przyszłość. Podaruj im szansę na bezpieczną przyszłość.

   

    Twoja jednorazowa darowizna odmieni życie!   Dołącz do Programu UNICEF365 i zacznij ratować życie KAŻDEGO DNIA!
     

   

   

    link
  więcejCzytaj...
 • Pomoc dla Syrii

  Wojna w Syrii trwa już ponad 6 lat. Ucierpiały tysiące dzieci, pozbawione dzieciństwa, dachu nad głową, dostępu do edukacji i opieki medycznej. Ich dramat nie ma końca. Na terenie całego kraju rodziny cierpią z powodu braku podstawowych środków do życia i nieustannego ryzyka przemocy.

   

  UNICEF jest na miejscu i niesie pomoc zarówno w Syrii jaki i krajach sąsiednich, gdzie tymczasowe schronienie znalazło tysiące uchodźców.

  Nie bądź obojętny na tragedię dzieci w Syrii. APELUJEMY PRZEKAŻ DAROWIZNĘ I POMÓŻ TERAZ! 

   

    link
  więcejCzytaj...
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.