FaceBook

Akcje

 • Pomoc dla dzieci na Ukrainie

  Wraz z eskalacją konfliktu na Ukrainie dramatycznie rośnie liczba dzieci potrzebujących pilnej pomocy. Już 1,7 mln dzieci cierpi z powodu trwających walk. Uciekając przed śmiercią musiały opuścić swój dom i znajome miejsca, w których dorastały. Strach to ich codzienność. Potrzebują wody, podstawowej pomocy medycznej oraz psychologicznego wsparcia, aby znów móc uczyć się, bawić i śmiać.  Jednym z nich jest 4-letnia Sofijka.

  Pomóż Sofijce odzyskać dzieciństwo. Przekaż darowiznę teraz!

    link
  więcejCzytaj...
 • Pomoc dla Nepalu

   
  Pod koniec kwietnia i na początku maja potężne trzęsienie ziemi zdewastowało Nepal. Pracownicy UNICEF cały czas są na miejscu i od pierwszych godzin po tragedii nieśli pomoc poszkodowanym. Aby działać dalej, pilnie potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziś to Ty możesz dać Nepalczykom nadzieję na lepszą przyszłość. Jak? Za pomocą naszej strony przekaż darowiznę na odbudowę Nepalu. Potrzebne są fundusze na odbudowę i wyposażenie szpitali, szkół czy zapewnienie dostępu do wody pitnej. LICZYMY NA TWOJĄ POMOC! Bądź tam z nami.
   
  41 1020 1013 0000 0702 0005 9055 (z dopiskiem „Pomoc dla Nepalu”).
   
  NIE ZAPOMINAJMY O NEPALU. Dziękujemy za każde wsparcie!

    link
  więcejCzytaj...
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.