FaceBook

Akcje

 • Uratuj dziecko w Afryce

  Abimata nigdy nie pozna swojej mamy. Kadia zmarła podczas porodu. Rodziła w chacie. Gdy wystąpiły komplikacje, nie zdążyła dojechać do szpitala. Życie Abimaty jest zagrożone. Bez troskliwej opieki mamy może nie przeżyć najbliższych miesięcy.

  Tysiące dzieci w Mali umiera w pierwszych dniach po narodzinach. Tysiące mam traci życie podczas porodu.

  Zmień to! Pomóż dziecku w Afryce bezpiecznie przyjść na świat.

  Sytuacja w Mali jest niestabilna. Misja UNICEF Polska w regionie Sikasso była pierwszą od kilku lat. Te mamy czekają na naszą pomoc. Nasi koledzy w Mali robią wszystko aby uratować jak najwięcej kobiet i dzieci, ale potrzebne jest Wasze wsparcie.

  Abimata i inne maleństwa czekają na Twoją pomoc.

    link
  więcejCzytaj...
 • Pomoc dla dzieci na Ukrainie

  Wraz z eskalacją konfliktu na Ukrainie dramatycznie rośnie liczba dzieci potrzebujących pilnej pomocy. Już 1,7 mln dzieci cierpi z powodu trwających walk. Uciekając przed śmiercią musiały opuścić swój dom i znajome miejsca, w których dorastały. Strach to ich codzienność. Potrzebują wody, podstawowej pomocy medycznej oraz psychologicznego wsparcia, aby znów móc uczyć się, bawić i śmiać.  Jednym z nich jest 4-letnia Sofijka.

  Pomóż Sofijce odzyskać dzieciństwo. Przekaż darowiznę teraz!

    link
  więcejCzytaj...
 • POMAGAM UNICEF

  Dzieci chore na zapalenie płuc, takie jak Abinet, walczą o każdy oddech. Możesz im pomóc.

  Z kolejnym płytkim oddechem chory Abinet cierpi coraz bardziej. Zapalenie płuc osłabia go i odbiera siłę do walki. Ta choroba zabija najwięcej dzieci na świecie, ale możesz pomóc je uratować. Wystarczy, że zdecydujesz się na comiesięczne darowizny.

  Dołącz do UNICEF365 i zostań regularnym Darczyńcą UNICEF. UNICEF365 to coś więcej niż adopcja na odległość, dlatego że pomagasz nie jednemu, ale wielu potrzebującym dzieciom. Dzięki Twojej regularnej darowiźnie pomoc dotrze do dzieci na czas. Otrzymają antybiotyki i fachową opiekę własnie wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebują. Zanim choroba odbierze im siły i chęć do zabawy. 

  Dołacz do nas. Jesteś potrzebny dzieciom takim jak Abinet.

   

  więcejCzytaj...
 • Pomoc dla Nepalu

   
  Pod koniec kwietnia i na początku maja potężne trzęsienie ziemi zdewastowało Nepal. Pracownicy UNICEF cały czas są na miejscu i od pierwszych godzin po tragedii nieśli pomoc poszkodowanym. Aby działać dalej, pilnie potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziś to Ty możesz dać Nepalczykom nadzieję na lepszą przyszłość. Jak? Za pomocą naszej strony przekaż darowiznę na odbudowę Nepalu. Potrzebne są fundusze na odbudowę i wyposażenie szpitali, szkół czy zapewnienie dostępu do wody pitnej. LICZYMY NA TWOJĄ POMOC! Bądź tam z nami.
   
  41 1020 1013 0000 0702 0005 9055 (z dopiskiem „Pomoc dla Nepalu”).
   
  NIE ZAPOMINAJMY O NEPALU. Dziękujemy za każde wsparcie!

    link
  więcejCzytaj...
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.