FaceBook

#BiegamDobrze z Drużyną UNICEF

Dołącz do Drużyny UNICEF

Dołącz do Drużyny UNICEF

Bieganie jest świetną formą spędzania wolnego czasu, aktywności fizycznej, a także dbania o własne zdrowie. Dzięki niemu oprócz przyjemnego tracenia zbędnych kalorii, kształtują się mięśnie całego ciała, wyzwalają się endorfiny, dzięki czemu jesteśmy szczęśliwsi, wzmacniają się nasze serce i płuca, a my stajemy się bardziej odporni na wiele chorób. Nic dziwnego, że zwolenników biegania wciąż przybywa – bieganie jest dla nas dobre. Ale czy wiesz, że Twoje bieganie może być równie dobre dla innych?

Razem z Drużyną UNICEF możesz wystartować w 39. PZU Maratonie Warszawskim i przyczynić się do pomocy dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, chcesz mieć wpływ na ich życie oraz zostać inspiratorem zmian w swoim otoczeniu, zarejestruj się na 39. PZU Maraton Warszawski i wybierz UNICEF w ramach ścieżki charytatywnej!

#BiegamDobrze – czyli jak?

KROK 1 - REJESTRACJA

Rejestrując się na 39. PZU Maraton Warszawski, wybierz ścieżkę charytatywną i spośród organizacji zdecyduj się na UNICEF. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki. Otrzymasz również poradnik biegacza charytatywnego, dzięki któremu dowiesz się, jak zbierać fundusze. Przygotuj zdjęcia i tekst, który zachęci do wsparcia właśnie Twojej zbiórki. To od Ciebie zależy, ile środków przyczyni się do pomocy potrzebującym dzieciom.

KROK 2 – ZBIÓRKA

Zaproś znajomych, rodzinę, swoją firmę lub innych biegaczy do wsparcia Twojej zbiórki. Powiedz wszystkim, że dołączyłeś do Drużyny UNICEF, otaguj post hasłami #BiegamDobrze i #DrużynaUNICEF. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na portal społecznościowy, z którego korzystasz i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Daj się ponieść wyobraźni - wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3 - FINAŁ

Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 300 zł - fundusze przekazane zostaną UNICEF, a następnie potrzebującym dzieciom, Ty natomiast otrzymasz numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w maratonie masz czas do 31 sierpnia, jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dłużej - aż do 2 października. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy 39. PZU Maratonu Warszawskiego z unikalnym numerem startowym i koszulką techniczną.
Nie może się nie udać!

Pomagasz, nawet jeśli nie uzbierasz wymaganej kwoty. Środki, które udało Ci się zgromadzić wesprą wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty nadal będziesz mógł zarejestrować się jako uczestnik Maratonu drogą tradycyjną, wnieść opłatę startową i wystartować w biegu.

Drużyno UNICEF – Do biegu... Gotowi… START!

Kliknij tutaj i zarejestruj się >>> REJESTRACJA 

(strona z zapisami otworzy się w nowej zakładce)

Napisz do nas na adres: druzynaunicef@unicef.pl Chcemy Cię lepiej poznać i być w kontakcie :)

Data publikacji: 10.03.2017
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.