FaceBook

25 milionów moskitier do końca 2010 roku

W 2008 roku UNICEF zapewnił potrzebującym dzieciom aż 20 milionów moskitier. Ale to nadal za mało, bo potrzeby są ogromne: codziennie z powodu malarii umiera pawie 3000 dzieci. Prosta i niedroga siatka chroniąca przed ukąszeniami komarów, które roznoszą malarię, oszczędza wiele bólu i cierpienia.

Dlatego chcemy w 2010 roku dostarczyć aż 25 milionów moskitier w najbardziej zagrożone regiony świata. Angola, Demokratyczna Republika Konga, Gwinea, Kongo, Nigeria, Republika Środkowoafrykańska, Sudan i Zimbabwe to 8 krajów w których zostały dokładnie oszacowane potrzeby i UNICEF z Państwa pomocą chce im sprostać. Tylko dzięki Państwa wsparciu może się to udać!

Pomóż nam osiągnąć ten cel. Wpłać darowiznę i uchroń dzieci przed malarią. Liczy się każda kwota! Jedna moskitiera służy dwojgu dzieciom przez wiele lat i kosztuje zaledwie 17 zł!

WPŁAĆ DAROWIZNĘ

karta_moskitiery

Cel UNICEF: 25 milionów moskitier do końca 2010 roku dla dzieci w 8 powyżej zaznaczonych krajach.

Data publikacji: 30.07.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.