FaceBook

Akcja UNICEF na Gwiazdkę – podsumowanie

Kampanię, w całej Polsce, wspierało wielu studentów- wolontariuszy z ponad 33 uczelni. Zorganizowanych zostało kilkanaście tymczasowych punktów sprzedaży, na których studenci sprzedawali charytatywne kartki i produkty UNICEF. Zakup produktów UNICEF to jeden
z najprostszych sposobów wsparcia organizacji, mający na celu poprawę życia milionów dzieci. Fundusze pozyskane ze sprzedaży kartek i produktów oraz darowizny zebrane w ramach akcji przeznaczone zostały na programy ratujące życie dzieci, obejmujące przede wszystkich szczepienia, zapewnienie dostępu do wody pitnej, dożywianie, a także edukację. Dzięki takim inicjatywom udaje nam się każdego roku pomagać milionom dzieci na świecie.

p1020568

W czasie trwania akcji studenci zebrali ponad 55000 złotych. W tym roku wolontariusze włączyli się również w promowanie nowatorskiego projektu UNICEF „Prezenty bez pudła”. Oferta wyjątkowych prezentów o podwójnym znaczeniu okazała się interesująca dla wolontariuszy, jak również dla kupujących, którzy wsparli działania organizacji.


Okazane wsparcie to wyraz społecznego zaangażowania i chęć niesienia pomocy najmłodszym.


Dziękujemy organizacjom studenckim ELSA - Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa oraz IFMSA - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny za zaangażowanie w akcję „UNICEF na Gwiazdkę 2011”.

Data publikacji: 14.02.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.