FaceBook

Akcja Uwierz w Świętego Mikołaja zakończona

Mikołaj UNICEF pracowicie zakończył rok 2010. W czasie siódmej edycji akcji Uwierz w Świętego Mikołaja, razem z naszymi darczyńcami i wolontariuszami przygotowaliśmy i dostarczyliśmy paczki dla ponad 700 dzieci z 15 domów dziecka i placówek opiekuńczych w Polsce.

Pierwsze prezenty trafiły do 400 dzieci w dniu Mikołajek. Kolejne 306 dzieci znalazło swoje prezenty pod choinką w czasie Świąt. Zadbaliśmy, by każde dziecko otrzymało imienną paczkę z prezentami dedykowanymi właśnie dla niego. Do UNICEF napływają z całej Polski podziękowania z placówek, gdzie dotarły paczki – już teraz możemy powiedzieć, że sprawiliśmy wspólnie wielką radość dzieciom!

aktualnosc_prezenty

Prezenty, które przygotowujemy są specjalnie dobrane do wieku dziecka. Każda paczka podpisywana jest imiennie - chcemy, by każde dziecko wiedziało, że została przygotowana specjalnie dla niego.
© UNICEF/Machniewicz 2010

Prezenty przygotowane zostały z oferty produktów UNICEF, dzięki czemu pomoc będzie podwójna. Przychody ze sprzedaży upominków UNICEF wspierają realizację programów w zakresie zapewnienia najmłodszym między innymi: właściwej opieki zdrowotnej, edukacji, dostępu do wody pitnej, ochrony przed przemocą i wykorzystywaniem.

W czasie siedmiu edycji akcji Uwierz w Świętego Mikołaja obdarowaliśmy wspólnie 7 195 dzieci ze 148 domów dziecka i placówek opiekuńczych w Polsce!

Bardzo dziękujemy darczyńcom wspierającym finansowo akcję Uwierz w Świętego Mikołaja w 2010 roku. Tradycyjnie do akcji przyłączył się Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych oraz wiele spółek notowanych na Giełdzie. Należy jednak podkreślić, że każdego roku akcję wspierają także inni wierni jej uczestnicy – firmy i osoby prywatne. Co roku również mamy możliwość współpracować z nowymi darczyńcami. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w grudniu 2011 roku po raz kolejny zaangażujemy Mikołaja UNICEF do wytężonej pracy dla dzieci!

Darczyńcy wspierający akcję Uwierz w Świętego Mikołaja w 2010 roku

Data publikacji: 10.01.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.