FaceBook

Delegacja władz UNICEF w Polsce

Delegacja z Genewy odbyła spotkanie z Członkami Rady Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Wizyta była okazją do rozmowy na temat perspektyw i kierunków rozwoju PKN UNICEF. Przedmiotem dyskusji była między innymi przyszła forma prawna UNICEF Polska. Wspólnie przyjęty został również harmonogram prac i zadań na najbliższe lata.

Podczas spotkania z zespołem UNICEF Polska członkowie delegacji z Genewy zapoznali się z profilem i charakterem działań prowadzonych przez poszczególne działy PKN UNICEF. Zaprezentowano wyniki działań prac z zakresu fundraisingu indywidualnego, fundraisingu korporacyjnego, programów advocacy , sprzedaży oraz komunikacji. Podczas indywidualnych spotkań z członkami zespołu przeprowadzono szczegółowe rozmowy
i konsultacje na temat podjętych w minionym roku działań oraz bieżących inicjatyw. Przedstawiono również nowe propozycje na kolejny rok.

Dwudniowa wizyta przedstawicieli władz UNICEF z Genewy zakończyła się sukcesem. Uczestnicy delegacji wyrazili duże zadowolenie z przebiegu wszystkich odbytych spotkań, które ich zdaniem były przygotowane w sposób niezwykle profesjonalny i kompetentny. Dotychczasowa działalność UNICEF Polska i propozycje rozwoju na przyszłość przedstawione przez Członków Rady i zespół UNICEF Polska spotkały się z dużym uznaniem i aprobatą.

1

Członkowie Rady PKN UNICEF dyskutują o przyszłości i perspektywach
rozwoju UNICEF Polska.


2

Zespół Fundraisingu Indywidualnego dzieli się swoimi dokonaniami z minionego
roku i przedstawia nowe propozycje działań.

3

Jan Banasikowski z Działu Fundraisingu Korporacyjnego prezentuje dane dotyczące współpracy z firmami.

4

Dział Sprzedaży ze swoim Dyrektorem Martą Bąkowską-Pyzą omawia kwestie marketingowe.

5

Dział Advocacy z Dyrektor Ewą Falkowską chwali się swoimi sukcesami w zakresie ochrony praw dziecka i współpracy ze szkołami.

6

Karolina Pukszta z przedstawia dokonania UNICEF Polska z zakresu wizerunku i komunikacji.

7

Delegacja z Genewy oraz zespół UNICEF Polska podczas oficjalnego zakończenia wizyty.

Data publikacji: 21.04.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.