FaceBook

Dobiegła końca akcja "UNICEF na Dzień Dziecka"

Kolejna edycja akcji "UNICEF na Dzień Dziecka" dobiegła końca. W tym roku udało nam się pozyskać do współpracy 24 firmy, a fundusze zbierali również pracownicy, uczniowie szkół oraz Przyjaciele UNICEF z naszego profilu na portalu Facebook.

Dzięki wsparciu wszystkich wymienionych stworzyliśmy nowe "Kąciki zabaw" w 16 placówkach - 11 szpitalach i w 5 hospicjach dziecięcych. Z kącików skorzysta w tym roku ponad 40 tysięcy dzieci! Warto podkreślić, że akcja ma charakter ogólnopolski, a zabawki, puzzle i gry przekazaliśmy do szpitali z różnych zakątków naszego kraju. W zakończonej właśnie akcji wzięły udział szpitale i hospicja z Opola, Szczecina, Warszawy, Świnoujścia, Łodzi, Krakowa, Poznania, Chorzowa, Wołomina, Łodzi, Łowicza, Ostrowi Mazowieckiej i Pisza.

Cieszy nas, że wiele firm uczestniczyło w akcji już po raz kolejny. Do grona Darczyńców dołączyli też uczniowie szkoły w Pacynie, którzy przeprowadzili zbiórkę.
Na oryginalny pomysł wpadli pracownicy jednej z firm, którzy upiekli ciasto, a następnie sprzedając je po kawałku zebrali pokaźną kwotę. Nie zawiedli również Przyjaciele UNICEF
z naszego profilu na portalu Facebook - włączyli się w akcję sponsorując pluszowe miśki UNICEF, które przekazaliśmy dzieciom w Dniu Dziecka. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy!

Wszyscy uczestnicy "UNICEF na Dzień Dziecka" otrzymują Certyfikat udziału w akcji.

Data publikacji: 09.06.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.