FaceBook

Dzięki Wam zmieniamy życie dzieci

W lipcu ubiegłego roku zaapelowaliśmy o Waszą pomoc dla ofiar klęski głodu w Rogu Afryki.
2 miliony złotych, które zebraliśmy w Polsce to imponująca kwota. To także tysiące Waszych dobrych uczynków. Każdy, nawet najdrobniejszy ofiarowany UNICEF datek przełożył się
na pomoc dzieciom takim jak Aden.

Spośród wielu opowieści z obozu dla uchodźców w Dadaab w Kenii, właśnie historia małego chłopca – Adena poruszyła Wasze serca.

2_abdile_and_aden_2august-male

Przypomnijmy. Trzyletni Aden trafił do Centrum Stabilizacyjnego (ośrodek leczenia niedożywienia) w stanie skrajnego niedożywienia. Chłopiec był tak wycieńczony, że nie mógł utrzymać prosto główki, ani nawet przełykać. Lekarze nie dawali mu wielkich szans a jednak, dzięki natychmiastowej pomocy w postaci odżywek i specjalistycznych leków zapewnionych przez UNICEF, chłopiec wyzdrowiał.

Do szczęśliwego zakończenia tej historii przyczyniliście się także Wy – przekazując datki
na rzecz dzieci w Rogu Afryki. Dzieci takich jak Aden były tysiące!

Pomoc, jaką niesie UNICEF nie kończy się wraz z poprawą sytuacji w Rogu Afryki. Każdego dnia, każdej godziny UNICEF i w prawie każdym miejscu na świecie pomagamy najbardziej potrzebującym dzieciom. Ratujemy życie, zapewniamy edukację, chronimy dzieci przed przemocą - robimy wszystko by zapewnić im normalne i szczęśliwe dzieciństwo.
Robimy to dzięki Waszej pomocy.

Przekazując swój 1% podatku na rzecz UNICEF pomożecie nam napisać tysiące historii
ze szczęśliwym zakończeniem. Dlatego prosimy – pamiętajcie o UNICEF przy rozliczaniu podatku. Z góry Wam za to dziękujemy.

Dowiedz się więcej o tym, jak przekazać 1% na programy UNICEF.

Data publikacji: 02.04.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.