FaceBook

FC Barcelona wciąż wspiera UNICEF

maj 2011 - W zeszłym tygodniu UNICEF i klub FC Barcelona wydały oświadczenie o przedłużeniu współpracy, która formalnie miała zakończyć się w czerwcu b.r. Zarząd FC Barcelona potwierdził, że w sezonie 2011/2012 logotyp UNICEF pozostanie na oficjalnych koszulkach zawodników, poniżej klubowego numeru piłkarza.

Przez ostatnich pięć lat klub FC Barcelona wspierał UNICEF w pomocy na rzecz dzieci i przyczynił się do globalnego rozpowszechnienia znajomości marki UNICEF. Kolejny etap partnerstwa i współpracy UNICEF i FC Barcelona jest wciąż przedmiotem dyskusji, której celem jest jak najlepsze wykorzystanie prospołecznej postawy klubu w aktywnym propagowaniu potrzeby dostępu do edukacji i sportu wśród dzieci.

UNICEF i FC Barcelona mają nadzieję, że podjęte decyzje okażą się przełomowe dla dotychczasowego partnerstwa i umożliwią znaczną poprawę jakości życia dzieci na całym świecie.

Data publikacji: 25.05.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.