FaceBook

Fundraiserzy UNICEF - Porozmawiaj z nimi o pomocy dzieciom!

Plumpy’nut - pasta terapeutyczna przygotowana na bazie orzeszków ziemnych, zawiera środki odżywcze, witaminy i minerały, które pozwalają w krótkim czasie odbudować wyniszczony głodem organizm dziecka.

© UNICEF

Jak pomagać dzieciom przez 365 dni w roku? Jak działa Plumpy’nut? Co to jest polecenie zapłaty? Na te i więcej pytań odpowiedzą fundraiserzy UNICEF.

Wyróżniają się pośród tłumu. Ubrani w niebieskie kamizelki z logo UNICEF, zaopatrzeni w imienne identyfikatory. Każdego dnia opowiadają jak można skutecznie pomagać dzieciom przez 365 dni w roku. Fundraiserzy UNICEF odwiedzają mieszkańców wielu miast i miasteczek w Polsce, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o działaniach prowadzonych przez UNICEF i przyłączyło się do programu UNICEF365.

Dzięki ich wytężonej pracy i entuzjazmowi do działania coraz więcej Darczyńców decyduje się na comiesięczne wsparcie działań UNICEF w najbiedniejszych krajach na świecie. 

W czasie rozmowy z fundraiserami UNICEF, klienci Centrum Handlowego Kupiec Poznański od 18 lipca do 5 sierpnia mogli dowiedzieć się więcej o działaniach UNICEF i przyłączyć do programu UNICEF365.

Od niedawna można ich spotkać także w wybranych centrach handlowych w Polsce. Obecnie – do niedzieli, 14 sierpnia - mieszkańcy Poznania mają możliwość spotkania fundraiserów UNICEF na parterze Centrum Handlowego King Cross Marcelin. Przy specjalnie oznakowanym stoisku UNICEF odpowiadają na pytania, informują o bieżących działaniach UNICEF, a także pomagają wypełnić formularze polecenia zapłaty, w oparciu o które uruchamiana jest comiesięczna darowizna. Wcześniej takie akcyjne spotkania zorganizowano w Centrum Handlowym Kupiec Poznański w Poznaniu oraz Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

W czasie rozmowy z fundraiserem można sprawdzić, jak wygląda jeden z produktów pomocowych stosowany przez UNICEF w terenie. To saszetka Plumpy’nut – wysokokalorycznej pasty produkowanej na bazie orzeszków ziemnych, dzięki której nawet skrajnie niedożywione dzieci szybko odzyskują wagę i zdrowie.

Fundraiserzy UNICEF w Centrum Handlowym Kupiec Poznański.

Serdecznie zachęcamy do rozmowy z fundraiserami UNICEF. To najlepszy sposób, aby w bezpośredniej rozmowie dowiedzieć się, gdzie aktualnie działamy i jaką pomoc niesiemy dzieciom.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni, czy osoba, z którą rozmawiacie jest fundraiserem UNICEF, można sprawdzić autentyczność identyfikatora pod adresem: www.unicef.pl/UNICEF365/Nasi-Fundraiserzy, dzwoniąc pod numer 22 568 03 65
(od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00) lub pisząc na adres unicef365@unicef.pl.

Data publikacji: 10.08.2016

Zobacz także

 • 09.08.2016

  Po prostu próbuj

  Urodzona w Syrii 18-letnia Yusra marzyła o starcie w olimpiadzie od lat. Podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro spełniają się jej największe marzenia. Czytaj...

 • 05.08.2016

  #TeamRefugees. Odwaga ponad granicami

  Po raz pierwszy w historii, podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro dziesięciu sportowców, którzy są uchodźcami, będzie rywalizować na arenie międzynarodowej pod jednym sztandarem #TeamRefugees. Czytaj...

 • 02.08.2016

  Dzięki karmieniu piersią mała Mary tryska zdrowiem

  W Zambii tylko 61% niemowląt jest karmionych wyłącznie piersią, a zaledwie 51% jest karmionych piersią w ciągu pierwszej godziny życia. Czytaj...

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.