FaceBook

Komunikat z wizyty w Warszawie Saad’a Houry i Sandry Baffoe-Bonnie w dniach 28.02. - 5.03.2011

Saad Houry – Zastępca Dyrektora Generalnego UNICEF, oraz Sandra Baffoe-Bonnie – specjalista prawnik Biura Dyrektora Generalnego UNICEF przebywali z wizytą w Polskim Komitecie Narodowym UNICEF w dniach 28 lutego - 5 marca 2011 roku.

Celem spotkania i rozmów z Radą Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF było uzgodnienie prawnych aspektów planowanych działań zmierzających do zmiany formy prawnej Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF .

Rada PKN UNCEF uzgodniła, że powołana zostanie grupa robocza składająca się z ekspertów, których zadaniem będzie nadzorowanie poprawności przebiegu całego procesu.

W piątek, 4 marca, Saad Houry został przyjęty przez Podsekretarza Stanu w MSZ, Krzysztofa Stanowskiego. W spotkaniu wzięła udział dr Elżbieta Borowiecka, Przewodnicząca Rady PKN UNICEF i Dyrektor Generalny organizacji, Marek Krupinski.
Data publikacji: 07.03.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.