FaceBook

Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę

15 stycznia zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na najbardziej oryginalną laleczkę, uszytą przez uczniów biorących udział w projekcie „Wszystkie Kolory Świata”.

Otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń! Napłynęło do nas prawie 600 zdjęć wykonanych przez dzieci i młodzież lalek. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Konkurs rozpoczął się 23 stycznia. Zdjęcia zostały umieszczone na oficjalnej stronie UNICEF Polska na Facebooku w specjalnej galerii "Wszystkie Kolory Świata". Zachęcamy wszystkich do polubienia naszego profilu, a następnie do obejrzenia zdjęć!

Warto zachęcić do głosowania także najbliższych. Jest o co walczyć! W szkole, której laleczka zostanie uznana przez naszych fanów za najbardziej oryginalną, odbędzie się koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF – Majki Jeżowskiej.

Ocena zdjęcia obliczana jest w oparciu o średnią głosów oraz ich ilość, przy uwzględnieniu wysokości not. W ciągu kilku dni oddanych zostało ponad 100 tysięcy głosów!

Wybór z pewnością nie będzie łatwy – wszystkie laleczki to prawdziwe dzieła sztuki. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu i wyobraźni dziecięcej!

laleczka6

Data publikacji: 16.01.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.