FaceBook

MaxMedicum - dla dzieci w Polsce i na świecie

Uczestnicy ogólnopolskiego programu profilaktyczno-zdrowotnego Max Medicum - bądź zdrów! w dalszym ciągu mogą wspierać UNICEF wymieniając zebrane w czasie zakupów punkty na produkty UNICEF oraz darowizny na rzecz dzieci z krajów rozwijających się.

W październiku 2007 roku Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. zaprosiła UNICEF Polska do współpracy w ramach programu Max Medicum - bądź zdrów! Klienci aptek i przychodni biorących udział w programie mogą gromadzić w czasie zakupów punkty, które następnie wymieniają na nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone przez partnerów programu. Zgromadzone w czasie zakupów punkty klienci mogli wymieniać między innymi na wybrane produkty UNICEF oraz darowizny na rzecz pomocy dzieciom w najbiedniejszych krajach świata.

Od samego początku współpracy inicjatywa pomocy UNICEF spodobała się uczestnikom programu. Do chwili obecnej posiadacze kart programu Max Medicum przekazali zebrane przez siebie punkty na darowizny o wartości 153 500 szczepionek przeciwko odrze oraz 71 460 zestawów testów do wykrywania HIV/ AIDS u matek. Każdego miesiąca przekazywane są coraz większe ilości punktów.

W kwietniu 2009 roku rozpoczął się kolejny etap współpracy Max Medicum i UNICEF Polska. Powstał nowy katalog nagród, w którym UNICEF Polska również jest obecny. Zmieniła się gama produktów z asortymentu UNICEF, a także cele na jakie gromadzone są punkty darowizny. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Katalogu Nagród Programu Max Medicum. Na stronach dedykowanych UNICEF znajdziecie Państwo również informację na temat znaczenia kart i produktów UNICEF oraz ich krótką historię.

Współpraca UNICEF Polska z Max Medicum obejmuje także dodatkowe elementy: w Poradniku Aptecznym zamieszczane są ogłoszenia i artykuły na temat bieżących działań UNICEF w Polsce i realizacji projektów UNICEF na świecie. Do działania włączają się również aktywnie pracownicy aptek i przychodni, dystrybuując na przykład materiały informacyjne o działaniach UNICEF. Wiosną 2009 roku w wybranych aptekach w całej Polsce farmaceuci realizujący program Max Medicum przekazywali swoim klientom materiały dotyczące przekazania 1% podatku na rzecz UNICEF Polska.

Angażując swoich klientów oraz partnerów do wspierania UNICEF, Max Medicum daje jednocześnie przykład działania na rzecz dzieci przekazując pomoc finansową na akcje organizowane w Polsce, między innymi UNICEF na Dzień Dziecka.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie na rzecz UNICEF, a przede wszystkim za wymierną pomoc jaką niesiecie Państwo dzieciom najbardziej tej pomocy potrzebującym.

Data publikacji: 07.05.2009
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.