FaceBook

Mikołajkowe prezenty już rozdane. Każdy może jeszcze dołączyć do akcji „Uwierz w Św. Mikołaja”

6 grudnia, dzięki wsparciu naszych stałych darczyńców 400 dzieci z 7 domów dziecka i ośrodków pomocy w Polsce otrzymało wyjątkowe prezenty mikołajkowe UNICEF. Radości nie było końca, kiedy obdarowani otwierali specjalnie dla nich zapakowane, imienne paczki. Dziękujemy naszym wszystkim Mikołajom, którzy dołączyli już do akcji!

Akcja „Uwierz w Św. Mikołaja” ciągle trwa. W tej chwili nasi wolontariusze przygotowują paczki z upominkami świątecznymi, które dostarczymy do kolejnych dzieci pod choinkę 24 grudnia.Każdy może się jeszcze przyłączyć się do nas.

Na naszej stronie znajduje się formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy do nas przesłać faxem 22 568 03 61 bądź drogą elektroniczną na adres emial akcje@unicef.pl. Każdy, kto dokuje zakupów w naszym sklepie internetowym, może również wesprzeć naszą akcję, wybierając w koszyku sklepowym odpowiednią kwotę darowizny na ten cel!

Wszyscy uczestnicy akcji „Uwierz w św. Mikołaja” otrzymują specjalny dyplom UNICEF.

TAK WIELE MOŻESZ DAĆ!

Data publikacji: 10.12.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.