FaceBook

Nowość w świątecznej ofercie UNICEF: Prezenty bez pudła

Czym są Prezenty bez pudła?

Prezenty bez pudła to nowatorski projekt charytatywny, będący połączeniem tradycyjnej darowizny z zakupem prezentu dla bliskiej osoby. Już w najbliższe święta, nasze prezenty mogą cieszyć podwójnie - pomagając dzieciom, do których dostarczy je UNICEF oraz dając przyjemność i radość z pomagania wszystkim, którym symbolicznie je wręczymy.

wwwpbp

chlopcy

Jak to działa?

Wybierając na www.prezentybezpudla.pl prezent, kupujący ma możliwość dołączenia do niego certyfikatu lub Wstążki do prezentu, czyli symbolizującego Prezenty bez pudła upominku.

Po dokonaniu płatności online, Klient otrzymuje wiadomość email z linkiem do spersonalizowania certyfiaktu. Może wtedy podać swoje dane lub dane osoby, której chce wręczyć potwierdzenie. Na certyfikacie krótko opisana jest idea Prezentów bez pudła, widnieje też zdjęcie i opis wybranego prezentu, data wystawienia i dane osoby, na którą został wystawiony.

Informacja o zakupionym produkcie przekazywana jest do magazynu UNICEF w Kopenhadze, skąd (w oparciu o aktualne analizy i ocenę potrzeb w miejscach prowadzenia przez UNICEF programów pomocowych) prezenty są rozsyłane. Część produktów dostarczana jest bezpośrednio od producenta, np. rowery czy piłki.

wstazkadoprezentu2
Wstążka do prezentu

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, wiemy gdzie aktualnie najbardziej potrzebne są poszczególne prezenty. Przenośne lodówki do transportu szczepionek trafiają tam, gdzie prowadzimy właśnie akcje szczepień, zestawy Szkoła w pudełku dostarczamy do zniszczonych lub tworzonych szkół, a żywność terapeutyczna wysyłana jest do Centrów Leczenia Niedożywienia, które obecnie funkcjonują np. w Rogu Afryki.

przenosna_lodowka
Przenośna lodówka wykorzystywana do transportu szczepionek

zeszyty
Zeszyty UNICEF rozdawane w zorganizowanej w namiocie szkole

Dlaczego to doskonały prezent świąteczny?

Święta to czas zakupów prezentowych, świętowania z bliskimi, dzielenia się i pomagania innym. Prezenty bez pudła to doskonały pomysł na gwiazdkowy upominek dla każdego, i to nie tylko z powodu ich pozytywnego wpływu na życie dzieci z całego świata. Prezenty bez pudła to także oryginalny, wartościowy i niepowtarzalny prezent dla kogoś, kogo trudno zaskoczyć jakimś upominkiem. Rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie wiedzą co podarować bliskiej osobie, która "ma już wszystko". A poproszenie najbliższych o podarowanie jednego z Prezentów bez pudła to także sposób na uniknięcie nietrafionych podarunków!

nietrafiony_prezent

Kup prezent na prezentybezpudla.pl!

Data publikacji: 06.12.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.