FaceBook

Polscy Darczyńcy nie zapomnieli o Haiti

Sytuacja na Haiti, po katastrofalnym trzęsieniu ziemi z 2010 roku, wciąż jest bardzo ciężka. Ten najuboższy na zachodniej półkuli kraj, od wielu lat boryka się z ogromnymi problemami społeczno-gospodarczymi. Tragiczne wydarzenia ze stycznia 2010 roku jeszcze bardziej je pogłębiły.

Szczególnie trudna jest sytuacja dzieci. Tysiące z nich straciło podczas trzęsienia ziemi rodziców i teraz pozbawione są podstawowej ochrony i opieki. Przemoc, wyzysk, porwania i nielegalne adopcje zagrażają im każdego dnia.

Nie możemy patrzeć na to obojętnie i dlatego poprosiliśmy Was o pomoc. W maju tego roku ruszyła akcja „Ulice Haiti to nie miejsce dla dzieci”, mająca na celu dofinansowanie programu rejestracji i ochrony dzieci pozbawionych opieki. Polscy Darczyńcy nie zapomnieli o Haiti i po raz kolejny okazali swoje szczodre wsparcie.

W ramach akcji zebraliśmy już prawie 500 tys. zł!

Dziękujemy za każdą wpłatę i przypominamy, że wciąż można dołączyć do akcji. Przekaż darowiznę i pomóż chronić dzieci!

haiti_pomoz_teraz

Dzięki zebranym podczas akcji „Ulice Haiti to nie miejsce dla dzieci" funduszom:

• będziemy wspierać odpowiednie funkcjonowanie ośrodków opiekuńczych, miejsc przyjaznych dzieciom, w których najmłodsi będą mogli czuć się bezpiecznie, gdzie otoczymy ich opieką psychologa i pedagoga, a także uchronimy przed niebezpiecznymi konsekwencjami życia na ulicy,

• zarejestrujemy nowonarodzone i osierocone, pozbawione opieki dzieci, aby zapobiec ich nielegalnemu wywozowi poza granice Haiti,

• wspólnie z organizacjami partnerskimi otoczymy opieką dzieci zmuszane do niewolniczej pracy.

Dziękujemy za każde Twoje wsparcie!

Data publikacji: 20.08.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.