FaceBook

Polski miś zlicytowany!

Polski miś - uczestnik majowej wystawy United Buddy Bears - został zlicytowany za 3600 euro. Fundusze przekazane zostaną na programy ratowania zdrowia i życia dzieci prowadzone przez UNICEF.

W maju tego roku na Pl. Zamkowym w Warszawie mięliśmy okazję oglądać plenerową wystawę kolorowych misiów ze 150 krajów świata - United Buddy Bears. Każdy z misiów mierzył m, ważył kg i pomalowany był przez reprezentującego dany kraj artystę. Figurki niedźwiadków z uniesionymi rękami stały w kręgu, symbolizując pokój między narodami. Znalazł się tam również miś z Polski ozdobiony przez Ewę Woźniewską.

2008-12-11bii

Beneficjentem tego wydarzenia jest UNICEF. Po pierwsze przesłanie organizatorów wystawy United Buddy Bears jest bardzo bliskie priorytetom UNICEF. Po drugie w trakcie trwania wystawy można było odwiedzić stoisko UNICEF na pl. Zamkowym, porozmawiać z pracownikami, wesprzeć nasze projekty lub zakupić jeden z charytatywnych produktów z naszego sklepu. Po trzecie polski miś został zlicytowany przez organizatorów na aukcji w Stuttgarcie, gdzie osiągnął cenę 3600 euro. Zdobyte w ten sposób fundusze zostały przekazane na realizację projektów UNICEF.

Dziękujemy Buddy Bär Berlin GmbH za zorganizowanie wystawy i za wsparcie naszych działań. Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli UNICEF podczas United Buddy Bears.

Data publikacji: 11.12.2008
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.