FaceBook

Pomagaj z UNICEF. Działamy natychmiast!

Katastrofy humanitarne, klęski żywiołowe i kryzysy polityczne to wydarzenia, których zazwyczaj nie da się przewidzieć. Systematyczne gromadzenie przez UNICEF funduszy na tzw. najpilniejsze potrzeby pozwala w takich sytuacjach natychmiast dotrzeć do poszkodowanych.

Po trzęsieniu ziemi na Haiti pierwsza pomoc od UNICEF dotarła w ciągu kilku godzin po tragedii. Szybka reakcja na kryzys humanitarny w Libii i Japonii była możliwa tylko dzięki stałym wpłatom od naszych Darczyńców. Dziś intensywnie pomagamy też w Rogu Afryki (Etiopia, Somalia, Kenia i Dżibuti), gdzie miliony ludzi dotknęła klęska głodu spowodowana największą od 50 lat suszą.

Apelujemy! Przekazując regularne wsparcie dajesz UNICEF możliwość niesienia natychmiastowej pomocy w czasie kryzysu humanitarnego. Wszystkim Darczyńcom gorąco dziękujemy!

WPŁAĆ

{vmgallery id=44}

Data publikacji: 11.07.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.