FaceBook

Pomóż UNICEF kupując srebrne lub złote

Rusza pierwsza odsłona ogólnopolskiej akcji charytatywnej UNICEF i Mennicy Polskiej "Reszta w Twoich rękach". W sprzedaży pojawiły się już wyjątkowe srebrne oraz złote "Dobre Dukaty", które łączą w sobie wartość kolekcjonerską oraz możliwość pomocy dzieciom.

Akcja promocyjna upominku - cegiełki jest skierowana przede wszystkim do firm, które wybierając ten nietypowy prezent, chcą budować swój wizerunek firmy wrażliwej i odpowiedzialnej społecznie. "Dobre Dukaty" mogą być także nabywane przez osoby indywidualne.

Zastanawiacie sie Państwo co kupić w prezencie najlepszym klientom, chcielibyście jako firma wesprzeć działania wizerunkowe? Mogą Państwo pokazać, że nie jesteście obojętni. Podarujcie ważnym dla Waszej firmy partnerom "Dobry Dukat" UNICEF i pomóżcie potrzebującym. Teraz pomoc dzieciom jest niezwykle prosta. Zamiast kosza delikatesowego lub kolejnego krawata możecie wybrać "Dobry Dukat" UNICEF. W ten sposób pomogą Państwo dzieciom w najbiedniejszych zakątkach świata a ta pomoc może okazać się bezcenna.

"Dobre Dukaty" wykonane ze złota i srebra, mogą być zachowane przez firmę lub stanowić formę nagrody lub upominku dla pracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Ze względu na swoje właściwości kolekcjonerskie, srebrne i złote "Dobre Dukaty" to jednocześnie forma lokaty kapitału.

"Mamy nadzieję, że "Dobry Dukat" UNICEF stanie się w świadomości społecznej oraz środowisku biznesowym symbolem wrażliwości oraz chęci zaangażowania na rzecz pomocy dzieciom w krajach rozwijających się" mówi Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska.

"Dobre Dukaty" można kupić w sklepie firmowym Mennicy Polskiej i renomowanych sklepach numizmatycznych od 17 listopada 2009. W terminie od 2 stycznia 2010 do 1 czerwca 2010 roku srebrne "Dobre Dukaty" można będzie kupić także w salonach Empik. Firmy zainteresowane projektem mogą także skontaktować się bezpośrednio z:

- Janem Banasikowskim (UNICEF Polska) - tel. 0 22 656 66 07, jbanasikowski@unicef.pl

- Grzegorzem Grabarczykiem (Mennica Polska) - tel. 0 22 656 45 30, tel. kom.:0 608 093 999, grzegorz_grabarczyk@mennica.pl

Dodatkowo wydana zostanie seria limitowanych 100 pakietów złotych, srebrnych i mosiężnych "Dobrych Dukatów", opatrzonych numerem od 1 do 100, pakowanych w specjalnie zaprojektowane drewniane kasetki, z dołączonym certyfikatem.

Złote Dobre DukatyZłote "Dobre Dukaty":

Nominał: 1989 "Dobrych Dukatów"

Średnica: 21 mm

Materiał: złoto Au 500

Nakład planowany: 1000 sztuk

Cena: 2 600,00 zł brutto (koszt planowany- uzależniony od kursu złota i dolara)

Srebrna Dobre DukatySrebrne "Dobre Dukaty":

Nominał: 20 Dobrych Dukatów

Średnica: 32 mm

Materiał: srebro Ag 500

Nakład planowany: 10.000 sztuk

Cena: 160,00 zł brutto

Data publikacji: 17.11.2009
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.