FaceBook

Prezenty bez pudła startują!

"Prezenty bez pudła" to wyjątkowy projekt, łączący w sobie esencję tego, czym jest UNICEF z przyjemnością wręczania oryginalnych, niepowtarzalnych prezentów i swiętowania z najbliższymi.

Na specjalnie przygotowanej stronie dostępne są konkretne prezenty, które można kupić dla siebie lub przyjaciół, rodziny. Kategorie, takie jak Zdrowie czy Edukacja, zawierają produkty, wykorzystywane przez UNICEF w miejscu prowadzenia projektów pomocowych - leki, szczepionki, przybory szkolne czy zestawy (np. "Szkoła w pudełku"), pozwalające w sytuacji kryzysowej zorganizować szkołę od podstaw. Zakupione produkty UNICEF wysyła ze swojego magazynu, w miejsce wybrane na podstawie każdorazowej analizy, aby prezenty dotarły tam, gdzie aktualnie są najbardziej potrzebne.

www_prezentyPrezentem dla kupującego jest specjalnie przygotowany Certyfikat zakupu, który może on zachować dla siebie bądź podarować bliskiej osobie, symbolicznie wręczając w ten sposób "Prezent bez pudła".

W projekt zaangażowały się znane osoby, które z wielkim zapałem wsparły ideę wręczania niecodziennych prezentów o podwójnym znaczeniu. W spotach dostępnych na portalu YouTube wystąpili: Katarzyna Glinika, Beata Sadowska, Justyna Steczkowska, Tomasz Kammel i Robert Korzeniowski. Skorzystanie z ich prezentowych porad gwarantuje błyśnięcie poczuciem humoru i pomysłowością na każdym przyjęciu, ślubie czy imprezie biurowej!

Zapraszamy na stronę PREZENTÓW BEZ PUDŁA!

robertkorzeniowski

Data publikacji: 31.05.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.