FaceBook

Razem dla dzieci! 5.10.15. i UNICEF rozpoczynają kolejną akcję charytatywną.

Od 24 listopada b.r. w sklepach 5.10.15 będzie można kupić specjalną bransoletkę „Razem dla dzieci”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na światowy projekt edukacyjny UNICEF „Szkoły dla Afryki”. Cena opaski to tylko 5 złotych, a już ta suma wystarczy by UNICEF kupił aż 67 ołówków lub 3 zeszyty dla dzieci a Afryce. Włącz się do akcji i pomóż dzieciom kupując opaskę „Razem dla dzieci!”

„Szkoły dla Afryki” to międzynarodowy projekt edukacyjny UNICEF, dzięki któremu od 2004 roku pozyskiwane są fundusze na budowę i remonty szkół, sanitariatów oraz zakup materiałów naukowych i przyborów szkolnych dla uczniów i nauczycieli. Inwestycja w edukację to najbardziej skuteczny sposób na walkę z powszechnym ubóstwem. Do tej pory pomoc UNICEF objęła ponad 4 miliony dzieci!

Drodzy rodzice, w Afryce wiele maluchów zostaje dotkniętych ubóstwem. Tysiące dzieci nie ma dostępu do edukacji. Mając świadomość, że każdy, mały gest może pomóc i wywołać uśmiech na twarzach dzieci zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji.

Marka 5.10.15. współpracuje z UNICEF już od 5 lat. W 2011 roku brała udział w programie "Reszta w Twoich rękach", gdzie wraz z partnerami zebrano 770 000 zł (I i II edycja programu) na pomoc dzieciom z krajów rozwijających się.

Akcja potrwa od 24.11 do 24.12.2011.

fotoopaska51015


Data publikacji: 24.11.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.