FaceBook

Razem z Planete przeciw AIDS

30 stycznia na antenie telewizji Planete rozpoczęła się emisja spotów charytatywnych z Davidem Beckhamem i Robbiem Willamsem - Ambasadorami Dobrej Woli UNICEF.

Spoty są częścią światowej kampanii UNICEF "Razem dla dzieci. Razem przeciw AIDS." której celem jest zwrócenie uwagi na dzieci dotknięte tą chorobą. Są to zarówno dzieci osierocone, ponieważ ich rodzice zmarli na AIDS, jak i dzieci zarażone wirusem HIV. Odtrącone przez bliskich, wyrzucone poza nawias społeczeństwa, nie mają dostępu do opieki medycznej i edukacji. Są ofiarami przemocy i wykorzystywania seksualnego. Kampania UNICEF jest pierwszą, która na tak wielką skalę podejmuje problem dzieci dotkniętych AIDS. Spot będzie emitowany na antenie Planete do 5 marca.

UNICEF Polska serdecznie dziękuję Planet i spółce CANAL+ CYFROWY za włączenie się do akcji!

PLANETE to pierwszy polski kanał dokumentalny. Jego producentem i nadawcą jest spółka CANAL+ CYFROWY. PLANETE jako jedyny kanał dokumentalny w Polsce oferuje pasmo z filmami dokumentalnymi dla dzieci "Mała planeta".

Data publikacji: 01.02.2006
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.