FaceBook

Rozwiązanie konkursu Baw się i bądź bezpieczny!

Od połowy maja do biura UNICEF spływały paczki i paczuszki z pracami na konkurs w ramach kampanii „Baw się i bądź bezpieczny!”. Wszystkie szkoły, które przystąpiły do tego projektu edukacyjnego mogły zaprojektować symbol kampanii, który stanie się oficjalnym znakiem rozpoznawczym programu w kolejnych jego edycjach. Otrzymaliśmy około 200 prac z całej Polski. Rozpakowywanie przesyłek dostarczyło nam mnóstwo radości, a pomieszczenia w naszym biurze zamieniły się w wystawę twórczości dziecięcej. Wielokrotnie byliśmy zaskakiwani pomysłowością i talentem uczniów. Wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad projektem serdecznie dziękujemy!

Jest nam bardzo miło poinformować, iż zwycięzcą konkursu został projekt nadesłany przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Grzegorza Piramowicza w Warszawie. Projekt przedstawia „…żabkę Kumatkę, która kojarzy się z wakacjami, zabawą, aktywnością”. Kumatka jest „kumata” i „kuma” zasady bezpiecznej zabawy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: 15.06.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.