FaceBook

Twoja darowizna uratuje dziecko

Wsparcie dla niedożywionych dzieci w Rogu Afryki okazują Darczyńcy z całego świata. Przekazywane są różne kwoty - takie, na jakie każdy może sobie w danym momencie pozwolić. Pamiętaj, że liczą się wszystkie darowizny! Wspierających są tysiące i w tym tkwi nasza siła. Bądź jednym z nich!

Priorytetem podczas ostatnich transportów była pomoc żywnościowa, m. in.:

  • jedzenie terapeutyczne dla skrajnie niedożywionych dzieci (typu Plumpy'nut, czyli pasta z orzeszków ziemnych bogata w witaminy i składniki odżywcze),
  • mąka sojowo-kukurydziana (tzw. CSB).

Całkowity tonaż dostaw humanitarnych w miesiącu sierpniu wyniósł do tej pory 531 ton. Prawie połowa tych dostaw (246 ton) została przetransportowana bezpłatnie dzięki darowiznom linii lotniczych (np. Virgin, Cargolux czy British Airways). Na najbliższe dni zaplanowany został transport kolejnych 800 ton żywności.

Żywność terapeutyczna dostarczana przez UNICEF jest bardzo skuteczna, ale tylko wtedy, kiedy dociera na czas. Dlatego wciąż liczymy na Twoje wsparcie!

Wpłacając 75 złotych możesz sfinansować dzienną terapię dla 17 niedożywionych dzieci. One tej pomocy nadal bardzo potrzebują. Dziękujemy!

JAK POMÓC?

Wpłać darowiznę ONLINE lub zrób przelew na konto akcji:
73 1020 1013 0000 0102 0151 5907 (wydrukuj przekaz) i podziel się informacją o potrzebie pomocy ze swoimi znajomymi!

Data publikacji: 17.08.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.