FaceBook

UNICEF Polska partnerem strategicznym konferencji „Etyka w Biznesie”

UNICEF Polska został partnerem strategicznym konferencji „Etyka w Biznesie”, która odbędzie się 3 września 2010 na Zamku Królewskim w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął profesor Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Podczas konferencji będzie miało miejsce wystąpienie Dyrektora Generalnego UNCEF Polska, Pana Marka Krupińskiego pt.: Razem dla Dzieci – partnerstwa korporacyjne UNICEF.

„Etyka w Biznesie” jest wydarzeniem organizowanym przez International Association for Human Values w ramach międzynarodowego cyklu The International Business&Leadership Symposium. To pierwsza polska edycja zainicjowanych przez World Forum for Ethics in Business dorocznych spotkań w Parlamencie Europejskim. Skupiają one liderów środowisk biznesowych, politycznych i naukowych, którzy podejmują dialog dotyczący nowych stylów przywództwa, pozwalających podnieść wydajność i generować zysk w oparciu o wartości etyczne i troskę o wspólne dobro.

Ideą konferencji jest stworzenie w Warszawie platformy do podobnej dyskusji i wymiany informacji w oparciu o doświadczenie liderów działających na polskim rynku. Gościem honorowym konferencji jest założyciel IAHV (International Association for Human Values) - Sri Sri Ravi Shankar, wielki propagator zasad humanitaryzmu na świecie, czterokrotnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla.

UNICEF nie mógłby na taką skalę pomagać dzieciom bez wparcia firm. Naszych partnerów wybieramy jednak bardzo starannie. Współpracujemy z najlepszymi, pozytywnie wyróżniającymi się na rynku przedsiębiorstwami, z instytucjami, które cieszą się dobrą reputacją wśród klientów oraz w środowisku biznesu oraz dbają o swój wizerunek jako firm wrażliwych oraz odpowiedzialnych społecznie. więcej

Więcej informacji na temat konferencji „Etyka w Biznesie” znajdą Państwo tutaj

Data publikacji: 25.08.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.