FaceBook

UNICEF + Twój 1% = zdrowie dzieci w Pakistanie

Z powodu chorób, którym umiemy zapobiegać codziennie umiera 22 tys. dzieci poniżej 5 roku życia. UNICEF każdego dnia walczy o prawa dzieci do zdrowia, edukacji, równości i ochrony.

Tak wygląda realizacja naszej misji w Pakistanie:

Po zeszłorocznej powodzi, która zalała 1/5 kraju i dotknęła 20 milionów osób, życie w Pakistanie stało się jeszcze cięższe niż dotychczas. W odpowiedzi na kryzys UNICEF między innymi zapewnia wodę pitną dla 4,5 mln osób dziennie, ponad 9 mln dzieci zostało zaszczepionych przeciwko odrze i polio, a prawie 285 tysięcy kontynuuje naukę w tymczasowych ośrodkach edukacyjnych.

UNICEF działa w Pakistanie na wielu polach (programy wodne, zdrowie, dożywianie, edukacja, ochrona) i pozostanie na miejscu tak długo, aż zdrowie i życie dzieci w tym kraju przestanie być realnie zagrożone.

Wypełniając PIT przekaż swój 1% podatku na programy UNICEF. Twój 1% pozwoli nam realizować naszą misję jeszcze skuteczniej.

UNICEF + Twój 1% = zdrowie
KRS: 0000 107 957

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej>

Data publikacji: 26.04.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.