FaceBook

UNICEF był gościem i patronem honorowym Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic w całości dedykowany jest muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. Uczestnicy tegorocznych koncertów mieli możliwość zapoznać się z pracą UNICEF na rzecz dzieci
i wesprzeć działania organizacji w Rogu Afryki.

Festiwal Muzyki Filmowej po raz kolejny wzbudził duże zainteresowanie w środowisku filmowym i muzycznym. W wydarzeniu uczestniczyło wiele tysięcy osób – koneserów muzyki
i sztuki filmowej, którzy przyjechali z całej Polski i zagranicy by wysłuchać koncertów w Hali Ocynowni.

Bardzo serdecznie dziękujemy Organizatorom Festiwalu za zaproszenie. Objęcie tak ciekawego wydarzenia było dla nas przyjemnością i zaszczytem. Serdecznie gratulujemy tegorocznego sukcesu. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację współpracy w kolejnych latach.

Dziękujemy także wspaniałym Wolontariuszom, którzy wspierali naszą pracę podczas koncertów. To dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy dotrzeć z informacją i apelem o wsparcie do tak wielu uczestników festiwalu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

{vmgallery id=71}

Data publikacji: 30.05.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.