FaceBook

UNICEF na Dzień Dziecka 2008

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej corocznej akcji "UNICEF na Dzień Dziecka". To wyjątkowe przedsięwzięcie ma podwójną moc oddziaływania. Włączając się w akcję, obdarowują Państwo dzieci w polskich szpitalach i hospicjach, a jednocześnie ratują życie najmłodszych z najbiedniejszych krajów na świecie.

Przez ostatnie 2 lata dzięki Państwa zaangażowaniu wsparliśmy kilkadziesiąt placówek medycznych. Z kącików zabaw UNICEF skorzystało około 220 000 małych pacjentów.

W tym roku akcję "UNICEF na Dzień Dziecka" wspiera Pani Małgorzata Foremniak, Ambasador Dobrej Woli UNICEF. Razem z naszym Ambasadorem serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Cierpiące, zmagające się z chorobą dzieci zasługują na szczególną opiekę. Każdego dnia, a szczególnie w Dniu Dziecka pragniemy przywrócić im uśmiechy na twarzach. Pomagając stworzyć kolorowe kąciki zabaw sprawiają Państwo radość małym pacjentom. Dzięki nim podczas zabawy zapomną o chorobie. Jednocześnie dają Państwo szansę na lepsze życie dzieciom, wszędzie tam, gdzie ich prawidłowy rozwój oraz bezpieczne dzieciństwo są zagrożone.

Pomagając UNICEF - Dajecie radość! Ratujecie życie! Już dziś przyłączcie się Państwo do grona osób wspierających akcję "UNICEF na Dzień Dziecka", którym nie jest obojętne dążenie do poprawy warunków życia dzieci w Polsce i na całym świecie.

Przekazując kwotę 600 złotych, sfinansują Państwo zabawki UNICEF dla jednego oddziału dziecięcego lub dla 15 dzieci przebywających w hospicjum.

Weź udział w aktualnej akcji UNICEF na Dzień Dziecka: tutaj

Data publikacji: 18.04.2008
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.