FaceBook

UNICEF na Pikniku Organizacji Pozarządowych

Nasze cyjanowe stoisko przez cały dzień oferowało dzieciom i ich rodzicom mnóstwo atrakcji. Dzieciaki mogły wziąć udział w grze planszowej, dotyczącej zasad bezpieczeństwa, otrzymywały także materiały edukacyjne o prawach dziecka. Najmłodsi z rodzicami mogli brać udział w wielkim quizie rodzinnym o działaniach UNICEF w poszczególnych krajach. Zachęcaliśmy także do udziału w konkursie wiedzy o UNICEF, którego wyniki prezentujemy poniżej.

Na naszym stoisku oferowaliśmy także produkty charytatywne z naszego sklepu. Kartki, zabawki i inne upominki cieszyły się wielkim powodzeniem.


Każdy mógł spotkać się z pracownikami UNICEF Polska, wymienić poglądy, poznać szczegóły pracy w międzynarodowej organizacji i nawiązać nowe kontakty. Namiot UNICEF wypełniła dobra zabawa i uśmiechy. Dziękujemy, że byliście z nami!

Wyniki konkursu wiedzy o UNICEF:

W związku z samymi poprawnymi odpowiedziami w naszym konkursie, wylosowaliśmy 3 szczęśliwców, do których wyślemy nagrody w postaci produktów UNICEF.

Są to:

Adrianna Kilińska, Kinga Ferszt, Mariusz Majewski

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii!

{vmgallery id=55}

Data publikacji: 20.09.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.