FaceBook

UNICEF partnerem II Międzynarodowej Karuzeli Cooltury

W tym roku UNICEF jest partnerem II Międzynarodowej Karuzeli Cooltury, która będzie miała miejsce w dn. 17-20.07.2010 w Świnoujściu. Z tej okazji przewidzieliśmy dla wszystkich, nie tylko tych najmłodszych, mnóstwo atrakcji.

logo kc poziom 42

Już 16-go lipca na deptaku przy ulicy Uzdrowiskowej obejrzeć będzie można wyjątkową wystawę zdjęć „Być dzieckiem” pokazującą codzienność dzieci z różnych części świata. Fotografowie pracujący dla UNICEF dokumentują projekty realizowane przez organizację w krajach rozwijających się. Radość z macierzyństwa, duma ojców ze swoich pociech, beztroskie zabawy-to wszystko udało się uchwycić Giacomo Pirozziemu, Shezad Noorani i innym znakomitym fotografom pracującym dla UNICEF.

18-go lipca o 13:00 rozpocznie się debata „Realna pomoc czy fikcja” z udziałem Magdaleny Różczki-Ambasadora Dobrej Woli UNICEF, Roberta Korzeniowskiego i Marka Krupińskiego-Dyrektora Generalnego Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF. Poprowadzi ją Magda Mołek. O 15:00 dzieci spotkają się z Magdaleną Różczką i wspólnie zastanowią się „Czy warto pomagać”. A o 16:00 „ Dla Dzieci Marsz” z Robertem Korzeniowskim, każdy może dołączyć do mistrza olimpijskiego oraz UNICEF i wziąć udział w marszu dla Dzieci Świata. Zakończy go widowiskowe wysłanie balonów do nieba.

W „kawiarnianym” namiocie będzie można odwiedzić nasze stoisko i spróbować jak smakuje odżywka, która ratuje życie oraz wziąć udział w konkursie. A 20-go lipca o 15:00 wielki finał Kartkowego Maratonu UNICEF na Promenadzie, najdłuższa wystawa kartek-możesz znaleźć tam także swoją.

Bądźcie z nami w Świnoujściu. Zapraszamy!

Data publikacji: 30.06.2010
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.