FaceBook

Wasza pomoc odmienia życie dzieci!

Polacy podarowali już ponad 100 tys. dla dzieci na Haiti! Dziękujemy!

Dzięki Tobie pomagamy dzieciom na Haiti odnaleźć rodziców, chronimy je przed nielegalną adopcją i porwaniami, rejestrujemy je i otaczamy opieką w ośrodkach opiekuńczych.

16-letni David stracił rodziców. Chłopiec pamięta jedynie ojca, który zmarł podczas epidemii cholery. David znalazł tymczasowe schronienie u kuzyna, ale niestety ten także nie przeżył epidemii. David został zmuszony do życia na ulicy. Przestraszony udał się na najbliższy posterunek policji, która przekazała go haitańskiej agencji ochrony dzieci IBESR.

dscn4946

Od 13 września 2011 roku chłopiec przebywa w ośrodku opieki wspieranym przez UNICEF. Nocą nadal miewa koszmary, jest też pod stałą opieką psychologa, ze względu na stany depresyjne. Mimo traumy i ciężkich przeżyć, chłopiec mówi o przyszłości z nadzieją. Chce zostać inżynierem lub senatorem. Chce także pomagać innym, aby żadne dziecko na Haiti nie doświadczyło tego co on.

Davidowi już pomagamy. Razem możemy uchronić więcej dzieci, takich jak David, przed życiem na ulicy, gdzie codziennie grozi im przemoc i wykorzystanie. Pomóż teraz!

haiti_pomoz_teraz

Data publikacji: 21.06.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.