FaceBook

Wielki Mecz Charytatywny na rzecz UNICEF

W niedzielę 16 grudnia br., o godzinie 19.00, w Hali na Zawodziu w Częstochowie odbędzie się wyjątkowy mecz piłki siatkowej rozgrywany pomiędzy siatkarzami PGE Skra Bełchatów a Reprezentantami Polski. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie kampanii UNICEF Polska „Umieram z głodu”, w ramach której UNICEF walczy ze skrajnym niedożywieniem dzieci w Czadzie.

Mecz będzie prestiżowym wydarzeniem medialnym, w całości transmitowanym przez telewizję Polsat Sport. Akcji towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, m.in. koncert zespołu Enej – laureata zeszłorocznej edycji programu „Must be the music”.

Każdy, kto chce wesprzeć kampanię UNICEF Polska „Umieram z głodu” i tym samym pomóc głodującym dzieciom w Czadzie, może to zrobić kupując bilet na mecz poprzez stronę internetową www.kupbilet.pl oraz w oficjalnym sklepie PGE Skra Bełchatów w hali Energia w Bełchatowie.

16 grudnia całe środowisko siatkówki w Polsce, zawodnicy i kibice, wspólnie angażują się w działania na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci. Dołącz do nas - do zobaczenia w Częstochowie!

Wielki Mecz Charytatywny na rzecz UNICEF

Data publikacji: 07.12.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.