FaceBook

Wystartował nowy program UNICEF – „Firmy z sercem”

"Firmy z Sercem" to innowacyjny program UNICEF Polska adresowany do firm, które chciałyby zaangażować się w pomoc dzieciom, a jednocześnie promować wizerunek swojej firmy jako wrażliwej społecznie.

Program powstał specjalnie z myślą o małych i średnich firmach, które myślą o uwzględnieniu w strategii firmy działań społecznych. Tytuł „Firmy z sercem” pozwala na wyróżnienie firmy
na rynku a pomoc przez nią przekazana pozwala UNICEF na objęcie pomocą jeszcze większą liczbę dzieci.

Darowizna wysokości 3 tysięcy złotych rocznie przekazana przez „Firmę z Sercem” to kwota, dzięki której UNICEF zapewni wysokokaloryczne odżywki dla 2140 dzieci lub szczepienia chroniące przed polio dla 7317 dzieci.

Jednocześnie, zgłaszając firmę do Programu "Firmy z sercem” firmy przyczyniają się
do wzmocnienia swojego wizerunku i wytyczenia nowych trendów w środowisku biznesu.
Na świecie ten model współpracy UNICEF z firmami funkcjonuje od lat - teraz wprowadzamy go także w Polsce! Wierzymy, że łącząc działania charytatywne z promocją firm zaangażowanych społecznie, przyczynimy się do poprawy losu wielu tysięcy dzieci.

Więcej informacji tutaj.

Data publikacji: 16.05.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.