FaceBook

Zmiany w Sklepie UNICEF

UNICEF Polska informuje, iż z dniem 1 marca 2012 r. rozpoczyna proces racjonalizacji sprzedaży kartek i produktów charytatywnych UNICEF w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz w oparciu o globalne zmiany w organizacji. UNICEF Polska w ten sposób przyłącza się do innych komitetów narodowych, podejmując działania mające na celu stworzenie nowej oferty UNICEF we współpracy z lokalnymi producentami. Korzystając z doświadczenia firm od lat działających na polskim rynku, mamy nadzieję, że nowa propozycja kartek i produktów UNICEF będzie jeszcze lepiej dostosowana do Państwa oczekiwań. Jednocześnie dzięki reorganizacji sprzedaży będziemy mogli zwiększyć efektywność i skuteczność naszych działań na rzecz dzieci.
W związku z powyższym oferta sklepu internetowego UNICEF ulega zmianie. Wkrótce zaprezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu sprzedaży UNICEF, a już dzisiaj zapraszamy po niepowtarzalne prezenty bez pudła.

Data publikacji: 01.03.2012
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.