FaceBook

Zobacz, kto został głosem dzieci w Rogu Afryki

W ubiegłym miesiącu poprosiliśmy Was o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o klęsce głodu w Rogu Afryki. Wielu z Was aktywnie włączyło się do akcji. Umieściliście nasze banery na Waszych stronach internetowych, nagłaśnialiście problem na Facebooku
oraz przesyłaliście wiadomości Waszym znajomym. Serdecznie Wam dziękujemy. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie!

Kilkoro z Was wsparło nas w niecodzienny sposób:

Dziękujemy agencji Gruppa66 Ogilvy, która przygotowała dla nas akcję pod hasłem „Dzień Dobrej Kanapki”. Celem akcji było poruszenie serc jak największej liczby ludzi i zwrócenie uwagi na problem głodujących dzieci w Rogu Afryki, które potrzebują naszej natychmiastowej pomocy. Dziękujemy także firmie cateringowej Sushinet, dzięki której nasi wolontariusze mogli dojechać do warszawskich biurowców, aby roznosić w nich nasze nietypowe kanapki.

Dziękujemy również organizatorom koncertu charytatywnego S.O.S. Afryka Wschodnia, który odbył się w Zgorzelcu 10 października 2011 r., oraz Darczyńcom ze Zgorzelca, którzy okazali swoje wielkie serca.

Wykonawca Sleeper także dołączył do działań na rzecz głodujących dzieci w Rogu Afryki
i nagłośnił problem swoją piosenką „We are, we can”. Dziękujemy!

W American School of Warsaw dzieci pomagają dzieciom. Zaangażowały całą społeczność szkolną oraz rodziców do swojej akcji i przekazały podczas naszej wizyty
z okazji dnia ONZ 13 października ponad 15 tys. złotych na pomoc dzieciom w Rogu Afryki.

Jeszcze nie włączyłeś się do akcji? Nie zwlekaj i już dziś zostań głosem dzieci w Rogu Afryki ! Każdy gest się liczy.


Data publikacji: 21.10.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.