FaceBook

Ambasadorowie Dobrej Woli UNICEF

UNICEF jest twórcą idei wspierania działań charytatywnych przez osobistości świata kultury i sportu. Jako pierwsza organizacja na świecie, już w latach 50., zaprosił sławne osoby do wspierania działań na rzecz dzieci. Ambasadorowie Dobrej Woli UNICEF z poświęceniem wykorzystują swój talent i sławę, by walczyć o prawa najmłodszych i wspierać misję UNICEF w zapewnieniu każdemu dziecku prawa do zdrowia, edukacji, równości i ochrony przed przemocą. Ambasadorowie Dobrej Woli zawsze działają pro-bono.

Ambasadorami Dobrej Woli UNICEF w Polsce są: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Majka Jeżowska, Magdalena Różczka, Robert Lewandowski, Robert Korzeniowski, Łukasz Nowicki i Agnieszka Radwańska.

Wielokrotnie w akcje UNICEF angażują się również inne znane i popularne osoby życia publicznego, które z dużym zaangażowaniem i zawsze pro-bono pomagają nagłośnić projekt czy zbiórkę funduszy. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.

Często osobistości świata kultury lub sportu są zapraszane do współpracy przez naszych partnerów korporacyjnych. Osoby te wspierają realizowane przez naszych partnerów kampanie marketingu zaangażowanego społecznie (których beneficjentem jest UNICEF). Nie pełnią natomiast funkcji Ambasadorów Dobrej Woli.

   Małgorzata Foremniak

   Majka Jeżowska

   Artur Żmijewski

   Magdalena Różczka

   Robert Lewandowski

Robert Korzeniowski

   Łukasz Nowicki

Agnieszka Radwańska

Zobacz także: Ambasadorowie Dobrej Woli UNICEF na świecie

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.