FaceBook

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

© UNICEF

Majka Jeżowska otrzymała tytuł Ambasadora Dobrej Woli w 2003 roku.

Ta polska wokalistka, kompozytorka oraz szefowa własnej wytwórni fonograficznej od lat angażuje się w projekty związane z dziećmi. Jej niezwykła osobowość, wesołe i rozpoznawalne piosenki oraz kontakt z publicznością sprawiają, że na twarzy każdego słuchacza pojawia się uśmiech.

Majka Jeżowska nie ogranicza się jednak tylko do działalności estradowej. Od lat angażuje się w projekty związane z pomocą potrzebującym dzieciom. Oprócz tytułu Ambasadora Dobrej Woli należy do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu, działa także na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.

Wszystkie Kolory Świata

W ramach UNICEF Majka Jeżowska angażuje się w światowy projekt organizacji Wszystkie Kolory Świata, mający na celu kształtowanie wśród najmłodszych postawy tolerancji i otwartości na nowe kultury. W ramach kampanii uczniowie przygotowują charytatywne laleczki. Nie są one zwykłymi szmacianymi zabawkami, a symbolem pomocy, jakiej dzieci udzielą swoim rówieśnikom. Szkoła, której laleczka wygrywa głosowanie otrzymuje nagrodę w postaci koncertu naszej Ambasadorki w swojej placówce.

Podczas 4 edycji projektu z udziałem Majki Jeżowskiej udało się zebrać ponad 2 miliony złotych. 

W ramach UNICEF Majka Jeżowska angażuje się w światowy projekt organizacji Wszystkie Kolory Świata,

© UNICEF

Dowiedz się więcej:

Podsumowanie kampanii Wszystkie Kolory Świata

Wszystkie Kolory Świata IV Edycja

Laleczki UNICEF Ratuja Życie Dzieciom

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.