FaceBook

Pracownicy

UNICEF

Administracja (sekretariat i księgowość)

Agnieszka Nadaj - Starszy Specjalista ds. Administracji
(48 22) 568 03 00, anadaj@unicef.pl

Jacek Woźnicki - Specjalista ds. Administracji i IT
(48 22) 568 03 11, jwoznicki@unicef.pl

Beata Piórek - Księgowa
(48 22) 568 03 18, bpiorek@unicef.pl

Marta Hałuszczak - Kontroler Finansowy
(48 22) 568 03 72, mhaluszczak@unicef.pl

Magdalena Bronisz-Słabosz - Specjalista ds. Kadr i Płac
(48 22) 568 03 19, mbronisz@unicef.pl

 

Komunikacja i Marketing

Zofia Kwolek - Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu
(48 22) 568 03 80, zkwolek@unicef.pl

dr Monika Kacprzak - Rzecznik Prasowy
(48 22) 568 03 81, mkacprzak@unicef.pl 

Mateusz Bartkowiak - Koordynator ds. Komunikacji i Marketingu, Grafik
(48 22) 568 03 73, mbartkowiak@unicef.pl

Paulina Krajewska - Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu 
(48 22) 568 03 53, pkrajewska@unicef.pl

Martyna Zimniewska - Specjalistka ds. Komunikacji i Marketingu 
mzimniewska@unicef.pl 

Paweł Chruszczewski - Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu 
pchruszczewski@unicef.pl 

 

Fundraising Indywidualny, współpraca z Darczyńcami

Aleksandra Miastowska - Menadżer ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 52, amiastowska@unicef.pl

Natalia Watras - Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 25, nwatras@unicef.pl

Agnieszka Sochoń - Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 82, asochon@unicef.pl

Barbara Stolarz - Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 64, bstolarz@unicef.pl

Aneta Duszyńska - Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego 
aduszynska@unicef.pl

Aleksandra Figat - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego 
(48 22) 568 03 02, afigat@unicef.pl

Anna Zakrzewska - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego 
azakrzewska@unicef.pl

Michał Michałowski - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego 
mmichalowski@unicef.pl

 
 

Adam Zygmuntowski - Koordynator ds. Baz Danych
azygmuntowski@unicef.pl 

Maciej Włodarski - Specjalista ds. Baz Danych
(48 22) 568 03 24, mwlodarski@unicef.pl

Anita Radwańska - Młodszy Specjalista ds. Baz Danych
aradwanska@unicef.pl 

 
 

Marzena Szulkowska - Administrator Bezpieczeństwa Informacji
(48 22) 568 03 71, mszulkowska@unicef.pl

Katarzyna Knaś – Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, kknas@unicef.pl

Sylwia Kociszewska - Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, skociszewska@unicef.pl

Filip Szymkowiak - Młodszy Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 56, fszymkowiak@unicef.pl

 

Fundraising Biznesowy

Anna Krystecka - Dyrektor ds. Fundraisingu Biznesowego
(48 22) 568 03 19, akrystecka@unicef.pl

Jolanta Górska - Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Biznesowego
(48 22) 568 03 70, jgorska@unicef.pl

Dagmara Sokołowska  - Specjalista ds. Fundraisingu Biznesowego
dsokolowska@unicef.pl 

Weronika Szwajda  - Specjalista ds. Fundraisingu Biznesowego
wszwajda@unicef.pl

 

Biuro ds. Advocacy (ochrona praw dziecka, współpraca ze szkołami i uczelniami, edukacja rozwojowa)

Ewa Falkowska - Dyrektor ds. Advocacy
(48 22) 568 03 30, efalkowska@unicef.pl

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska - Koordynator ds. Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 32, mpolowniak@unicef.pl

Agnieszka Telusiewicz-Pacak - Starszy Specjalista ds. Badań i Analiz
(48 22) 568 03 34, apacak@unicef.pl
 
Anna Lewicka - Młodszy Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 33, alewicka@unicef.pl

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.