FaceBook

Pracownicy

Administracja (sekretariat i księgowość)

Agnieszka Nadaj - Specjalista ds. Administracji
(48 22) 568 03 00, anadaj@unicef.pl

Jacek Woźnicki - Asystent Administracji
(48 22) 568 03 11, jwoznicki@unicef.pl

Beata Piórek - Księgowa
(48 22) 568 03 18, bpiorek@unicef.pl

Magdalena Bronisz - Specjalista ds. Kadr i Płac
(48 22) 568 03 19, mbronisz@unicef.pl

Marzena Szulkowska - Administrator Bezpieczeństwa Informacji
(48 22) 568 03 71, mszulkowska@unicef.pl

 

Biuro ds. Komunikacji i Marketingu Internetowego

Zofia Dulska - Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 80, zdulska@unicef.pl

Monika Kacprzak - Rzecznik Prasowy
(48 22) 568 03 81, mkacprzak@unicef.pl 

Magdalena Malinowska - Koordynator ds. Fundraisingu i Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 53, mmalinowska@unicef.pl

Mateusz Bartkowiak - Specjalista ds. Marketingu Internetowego, Webmaster
(48 22) 568 03 73, mbartkowiak@unicef.pl

Agnieszka Sochoń - Specjalista ds. Marketingu Internetowego
(48 22) 568 03 82, asochon@unicef.pl

 

Fundraising indywidualny, współpraca z Darczyńcami

Aleksandra Miastowska - Koordynator Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 52, amiastowska@unicef.pl

Ewa Kaczmarek - Koordynator ds. Fundraisingu
(48 22) 568 03 10, ekaczmarek@unicef.pl

Natalia Watras - Specjalista ds. Fundraisingu
nwatras@unicef.pl

Paula Nowek - Specjalista Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 24, pnowek@unicef.pl

Maciej Włodarski - Specjalista Programu dla Stałych Darczyńców
(48 22) 568 03 24, formularze365@unicef.pl

Barbara Ratajewicz-Notkowska - Specjalista ds. Baz Danych
bratajewicz@unicef.pl

Katarzyna Kwiatkowska – Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, kkwiatkowska@unicef.pl

Program „Prezenty bez Pudła”

Marzena Szulkowska
(48 22) 568 03 71, mszulkowska@unicef.pl

 

Fundraising korporacyjny, współpraca z firmami

Jolanta Górska - Specjalista ds. Kluczowych Klientów
(48 22) 568 03 70, jgorska@unicef.pl

 

Partnerstwa licencyjne (kartki i produkty UNICEF)

Marta Bąkowska-Pyza - Pełnomocnik Zarządu ds. Licencji
(48 22) 568 03 72, mbakowska@unicef.pl

 

Biuro ds. Advocacy (ochrona praw dziecka, współpraca ze szkołami i uczelniami, edukacja rozwojowa)

Ewa Falkowska - Dyrektor ds. Advocacy
(48 22) 568 03 30, efalkowska@unicef.pl

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska - Koordynator ds. Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 32, mpolowniak@unicef.pl

Agnieszka Telusiewicz-Pacak - Specjalista ds. Badań i Analiz
(48 22) 568 03 34, apacak@unicef.pl  

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.