FaceBook

Pracownicy

UNICEF

***

Administracja (sekretariat i księgowość)

Katarzyna Kordziak-Kacprzak - Dyrektor ds. Administracji i Kontaktów Zewnętrznych
(48 22) 568 03 05, kkordziak@unicef.pl

Agnieszka Nadaj-Czosnecka - Koordynator ds. Administracji
(48 22) 568 03 00, anadaj@unicef.pl

Karina Piątek - Specjalista ds. Administracji
(48 22) 568 03 46, kpiatek@unicef.pl

Beata Piórek - Księgowa
(48 22) 568 03 18, bpiorek@unicef.pl

Anna Owczarczyk - Księgowa
(48 22) 568 03 50, aowczarczyk@unicef.pl

Marta Hałuszczak - Kontroler Finansowy
(48 22) 568 03 72, mhaluszczak@unicef.pl

Magdalena Bronisz-Słabosz - Specjalista ds. Kadr i Płac
(48 22) 568 03 43, mbronisz@unicef.pl

***

Komunikacja i Marketing

Monika Dąbrowska - Marketing Manager
(48 22) 568 03 10, mdabrowska@unicef.pl

dr Monika Kacprzak - Rzecznik Prasowy
(48 22) 568 03 81, mkacprzak@unicef.pl

Paweł Chruszczewski - Młodszy Specjalista ds. Komunikacji i Marketingu
(48 22) 568 03 53, pchruszczewski@unicef.pl

Przemysław Wilk - Webmaster
(48 22) 568 03 40, pwilk@unicef.pl

***

Fundraising Indywidualny, współpraca z Darczyńcami

Magdalena Malinowska - Dyrektor ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 43 42, mmalinowska@unicef.pl

Natalia Watras - Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 25, nwatras@unicef.pl

Agnieszka Sochoń - Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 82, asochon@unicef.pl

Aneta Duszyńska - Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 49, aduszynska@unicef.pl

Marlena Zagórska - Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 64, mzagorska@unicef.pl

Aleksandra Figat - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 02, afigat@unicef.pl

Anna Zakrzewska - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 47, azakrzewska@unicef.pl

Aneta Ćwikowska - Młodszy Specjalista ds. Fundraisingu Indywidualnego
(48 22) 568 03 52, acwikowska@unicef.pl

***

Zespół IT i Baz Danych

Adam Zygmuntowski- Manager IT i Baz Danych
(48 22) 568 03 44, azygmuntowski@unicef.pl

Jacek Woźnicki - Specjalista ds. IT
(48 22) 568 03 11, jwoznicki@unicef.pl

Maciej Włodarski - Specjalista ds. Baz Danych
(48 22) 568 03 24, mwlodarski@unicef.pl

Anita Radwańska - Specjalista ds. Baz Danych
(48 22) 568 03 41, aradwanska@unicef.pl 

***

Dział Obsługi Darczyńcy

Katarzyna Knaś – Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, kknas@unicef.pl

Sylwia Kociszewska - Specjalista ds. Kontaktu z Darczyńcami
(48 22) 568 03 65, skociszewska@unicef.pl

***

Fundraising Biznesowy

Anna Krystecka - Dyrektor ds. Fundraisingu Biznesowego
akrystecka@unicef.pl

Jolanta Górska - Koordynator ds. Fundraisingu Biznesowego
(48 22) 568 03 70, jgorska@unicef.pl

Urszula Marchwiak- Koordynator ds. Fundraisingu Biznesowego
(48 22) 568 03 27, umarchwiak@unicef.pl

Małgorzata Rychlik – Starszy Specjalista ds. Fundraisingu Biznesowego
(48 22) 568 03 19, mrychlik@unicef.pl

***

Biuro ds. Advocacy

Ewa Falkowska - Dyrektor ds. Advocacy
(48 22) 568 03 30, efalkowska@unicef.pl

Małgorzata Połowniak-Dąbrowska - Manager Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 32, mpolowniak@unicef.pl

Agnieszka Telusiewicz-Pacak - Koordynator ds. Advocacy
(48 22) 568 03 34, apacak@unicef.pl
 
Anna Lewicka - Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych
(48 22) 568 03 33, alewicka@unicef.pl

***

Inspektor Ochrony Danych
(48 22) 568 03 71, iod@unicef.pl

***

Dołącz do akcji:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.