FaceBook

Rada

Członkowie Rady Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF

P5170142-Edit

Mec. Krzysztof Socha – Przewodniczący Rady
Radca prawny, niegdyś w dużej firmie prawniczej, obecnie prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się prawem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z techniką i nieuczciwą konkurencją.

P5170106-Edit

Andrzej Stefan Gradowski – Wiceprzewodniczący Rady
Biznesman z ponad 25-letnim doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej, M&A oraz bankowości korporacyjnej. Duże doświadczenie operacyjne na rynku nieruchomości i rynku turystycznym w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Członek Rad Nadzorczych polskich i zagranicznych spółek giełdowych. Od lat zaangażowany w międzynarodową działalność w organizacjach międzynarodowych o profilu charytatywnym. Lobbysta.

P5170175-Edit

Mec. Janusz Niedziela – Wiceprzewodniczący Rady
Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w zakresie zamówień publicznych i środków ochrony prawnej w systemie zamówień publicznych. Były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, były członek Trybunału Stanu. Od 2016 Prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

no-image-icon

Aleksandra Bukała – Członek Rady
Doktor nauk o zarządzaniu, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej; obecnie zarządza polskim oddziałem hiszpańskiej firmy związanej z inżynierią kosmiczną. Specjalista w zakresie zarządzania strategicznego, zarządzania innowacjami, technik satelitarnych i inżynierii kosmicznej.

P5170217-Edit

Marek Bykowski – Członek Rady
Z zawodu artysta muzyk, animator i menedżer kultury muzycznej, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu (wychowanie muzyczne i dyrygentura chóralna) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie szkołami wyższymi), działacz polskich i międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń kulturalnych, w latach 1996-2012 dyrektor administracyjny i kanclerz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

P5170045-Edit

Agata Chrzanowska – Członek Rady
Doradca Podatkowy od 1998 roku wpisany na listę doradców podatkowych w Ministerstwie Finansów. Od kilkunastu lat prowadzi i zarządza Kancelarią Doradztwa Podatkowego świadczącą usługi doradztwa podatkowego i usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych dla wielu podmiotów.

P5170237-Edit

Justyna Kowal – Członek Rady

Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracownik Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Departamentu Dziedzictwa Kulturowego za Granicą i Strat Wojennych.

DSC_8940 — kopia2

Jerzy Piskorski – Członek Rady
Z wykształcenia inżynier budownictwa. Od ponad 20 lat prowadzi z żoną szkołę z programem matury międzynarodowej. Interesuje się problemami edukacyjnymi na świecie i sposobami ich rozwiązywania.

P5170295-Edit

Jarosław Roszkowski – Członek Rady
Dyrektor generalny, inwestor i współtwórca wielu firm. Reprezentuje i zarządza aktywami Crowley Group w Polsce. Obecnie zaangażowany w projekty z obszaru energii, telekomunikacji, mediów społecznościowych i infrastruktury. Odpowiada za rozwój firm należących Crowley Group w Polsce. Zajmowane wcześniej stanowiska: CEO w Crowley Data Poland, COO w PLL LOT.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.