FaceBook

Rada

Członkowie Rady Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF

P5170142-Edit

Mec. Krzysztof Socha – Przewodniczący Rady
Radca prawny, niegdyś w dużej firmie prawniczej, obecnie prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się prawem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z techniką i nieuczciwą konkurencją.

no-image-icon

Małgorzata Badowska – Wiceprzewodnicząca Rady

P5170106-Edit

Andrzej Stefan Gradowski – Wiceprzewodniczący Rady

Biznesman z ponad 25-letnim doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej, M&A oraz bankowości korporacyjnej. Duże doświadczenie operacyjne na rynku nieruchomości i rynku turystycznym w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Członek Rad Nadzorczych polskich i zagranicznych spółek giełdowych. Od lat zaangażowany w międzynarodową działalność w organizacjach międzynarodowych o profilu charytatywnym. Lobbysta.

P5170217-Edit

Marek Bykowski – Członek Rady
Z zawodu artysta muzyk, animator i menedżer kultury muzycznej, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu (wychowanie muzyczne i dyrygentura chóralna) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie szkołami wyższymi), działacz polskich i międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń kulturalnych, w latach 1996-2012 dyrektor administracyjny i kanclerz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

no-image-icon

Katarzyna Gurbiel – Chołdzyńska – Członek Rady

no-image-icon

Joanna Matras – Członek Rady

P5170175-Edit

Mec. Janusz Niedziela – Członek Rady
Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w zakresie zamówień publicznych i środków ochrony prawnej w systemie zamówień publicznych. Były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, były członek Trybunału Stanu. Od 2016 Prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

no-image-icon

Przemysław Plecka – Członek Rady

P5170295-Edit

Jarosław Roszkowski – Członek Rady
Dyrektor generalny, inwestor i współtwórca wielu firm. Reprezentuje i zarządza aktywami Crowley Group w Polsce. Obecnie zaangażowany w projekty z obszaru energii, telekomunikacji, mediów społecznościowych i infrastruktury. Odpowiada za rozwój firm należących Crowley Group w Polsce. Zajmowane wcześniej stanowiska: CEO w Crowley Data Poland, COO w PLL LOT.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.