FaceBook

Publikacje

 • Report Card 16 Worlds of Influence child wellbeing

  Pobierz

  Format PDF - 2,34 MB

 • Prawa dziecka z perspektywy dzieci, rodziców i nauczycieli

  Raport „Prawa dziecka z perspektywy dzieci, rodziców i nauczycieli” UNICEF Polska, ABR SESTA oraz SYNO Polska.

  Pobierz

  Format PDF - 3,81 MB

 • Raport UNICEF Every Child Alive

  UNICEF rozpoczyna globalną kampanię Every Child Alive, której celem jest dostarczenie pomocy ratującej życie noworodków na całym świecie.

  Pobierz

  Format PDF - 911,49 kB

 • Raport UNICEF „W trosce o przyszłe pokolenia. Dzieci w krajach bogatych w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju”

  To pierwsza publikacja, która przedstawia ocenę warunków i jakości życia dzieci w 41 krajach bogatych w kontekście zrównoważonego rozwoju.

  Pobierz

  Format PDF - 1,81 MB

 • Raport UNICEF ”Uprooted: The growing crisis for refugee and migrant children”

  Niemal 50 mln dzieci na świecie zostało przesiedlonych: 28 mln z nich uciekło przed konfliktami, a miliony emigrują w nadziei na lepsze, bezpieczniejsze życie.

  Pobierz

  Format PDF - 18,87 MB

 • Raport UNICEF "The State of the World’s Children"

  Raport obrazuje, co stanie się z najuboższymi dziećmi na świecie, jeśli rządy państw, darczyńcy, organizacje międzynarodowe i świat biznesu nie zwiększą wysiłków na rzecz zaspokojenia ich podstawowych potrzeb.

  Pobierz

  Format PDF - 5,14 MB

 • Raport UNICEF - "Równe szanse dla dzieci. Nierówności w zakresie warunków i jakości życia dzieci w krajach bogatych

  Niniejszy Raport zawiera omówienie kwestii nierówności w zakresie jakości i warunków życia dzieci w 41 krajach Unii Europejskiej (UE) oraz Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).

  Pobierz

  Format PDF - 1,28 MB

 • Raport UNICEF: „For every child, a fair chance: The promise of equity”

  W raporcie przedstawiono argumenty przemawiające za inwestowaniem w rozwój i warunki i jakość życia dzieci, szczególnie tych najbardziej pokrzywdzonych. Tylko wówczas będzie można wyrównać różnice między nimi. Taka inwestycja przyniesie wiele korzyści nie tylko dla dzieci, ale również ich rodzin i społeczności, w których żyją.

  Pobierz

  Format PDF - 3,07 MB

 • Raport UNICEF – „Dzieci recesji. Wpływ kryzysu gospodarczego na warunki i jakość życia dzieci w krajach wysokorozwiniętych”

  W najnowszym raporcie UNICEF alarmuje - od 2008 roku liczba dzieci żyjących w biedzie w krajach wysokorozwiniętych zwiększyła się o 2,6 miliona i wynosi teraz ponad 76,5 miliona.

  Pobierz

  Format PDF - 952,77 kB

 • Raport UNICEF State of the World’s Children’s

  W najnowszym raporcie UNICEF State of the World’s Children’s organizacja apeluje, aby społeczeństwo zwróciło uwagę przede wszystkim na to, co dzieci z niepełnosprawnością mogą osiągnąć, a nie na to, czego zrobić nie mogą.

  Pobierz

  Format PDF - 4,10 MB

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.