FaceBook
  • Prezenty bez Pudła dostarczone w 2019 roku

Prezenty bez Pudła dostarczone w 2019 roku

Prezenty bez Pudła dostarczone w 2019 roku

  • Ile szczepionek zakupiono?
  • Dokąd dotarła pasta terapeutyczna?
  • W jakim kraju dzieci mają zapewniony dostęp do edukacji?

Raport Prezentów bez Pudła za 2019 rok odpowie na te i inne pytania!

Prezenty bez Pudła REALNIE pomagają dzieciom! W 2019 roku produkty humanitarne dotarły do aż 68 krajów. Dzięki zakupom konkretnych produktów, a także zaokrąglaniu kwot darowizn, dzieci z najuboższych państw świata mają dostęp do środków higienicznych, żywności terapeutycznej, ochrony zdrowia, a także artykułów umożliwiających naukę i zabawę.

Prezenty bez Pudła pomogły potrzebującym dzieciom w krajach takich jak Sudan Południowy, Afganistan czy Pakistan, gdzie pasta terapeutyczna stosowana w leczeniu niedożywienia uratowała życie niejednemu maluchowi. Szczepionki ochronne trafiły do dzieci m.in. z Sudanu, Demokratycznej Republiki Konga i Madagaskaru. Edukacyjnie wsparliśmy uczniów z Wenezueli, Pakistanu, Mozambiku, a także z Beninu. To wszystko dzięki Wam!

Darczyńcy z Polski stawiali przede wszystkim na zapewnienie dzieciom żywności - past terapeutycznych oraz mleka. Dostęp do czystej wody oraz ochrona przed chorobami to kolejne kategorie, które według Darczyńców najbardziej potrzebują wsparcia. 

Darczyńcy indywidualni zakupili aż 13 424 Prezenty, m.i.n:

125 900 saszetek ORS (nawadniających soli mineralnych)

55 100 past terapeutycznych

46 400 dawek szczepionki przeciw polio

56 400 saszetek mikroelementów w proszku

243 apteczki pierwszej pomocy

442 plecaki szkolne UNICEF

20 szkół w pudełku

Ponadto wiele firm, szkół, przedszkoli wspiera zakup ratujących życie produktów humanitarnych przez cały rok! Okazji do zakupu Prezentu bez Pudła jest wiele: urodziny, imieniny, ślub, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Święta... W końcu to Prezenty bez Pudła - bez Pudła, bo zawsze tak trafione i przydatne, jak to tylko możliwe!

Dzięki Waszej trosce i hojności mogliśmy pomóc dzieciom z całego świata. 

W imieniu dzieci: dziękujemy Wam całym sercem!

Pobierz cały raport:

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.