FaceBook

O Prezentach bez Pudła

Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione przez Państwa produkty wysyłamy tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Prezenty bez Pudła to wyjątkowe podarunki na ślub, urodziny, Dzień Matki, Dzień Babci, na Boże Narodzenie – na każdą okazję.

Jak Prezenty bez Pudła odmieniają życie dzieci?

 • Szczepionki i lekarstwa, żywność terapeutyczna, moskitiery, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre produkty, które pracownicy i wolontariusze UNICEF wykorzystują codziennie w terenie, realizując projekty pomocowe na rzecz dzieci na całym świecie. Wszystkie te materiały dostarczane są dzięki darowiznom przekazywanym przez Darczyńców - firmy i osoby prywatne. Dzięki Prezentom bez Pudła UNICEF, mogą Państwo sami wybrać, jaki produkt chcą ufundować. 
  Zapraszamy do zakupu Prezentu bez Pudła!

  O prezentach 1

 • Kupujący dostaje certyfikat zakupu Prezentu bez Pudła, który może podarować bliskiej osobie. Osoba obdarowana nie otrzymuje realnego prezentu, ale może się cieszyć świadomością, że dzięki niej UNICEF niesie pomoc potrzebującym dzieciom.
  Każdy certyfikat może być spersonalizowany. Ponadto specjalnie dla Państwa przygotowujemy certyfikaty dedykowane różnym okazjom.
 • Zakup Prezentu bez Pudła to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt do kraju, w którym prowadzimy nasze programy. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci), które są produkowane lokalnie. Na bieżąco monitorujemy zapotrzebowanie na konkretne produkty w krajach objętych pomocą. W przypadku nadwyżki sprzedaży danego Prezentu bez Pudła w stosunku do potrzeb, UNICEF dostarcza zamienne produkty pomocowe z tej samej kategorii produktów. Dzięki temu możemy skutecznie nieść pomoc dzieciom.
  Dokąd trafiły Prezenty bez Pudła w 2018 roku?

       

  O prezentach 2

Raport Prezenty bez Pudła 2018

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.