Nasi Fundraiserzy

Fundraiserzy UNICEF

Otwórz drzwi przedstawicielowi UNICEF
i przystąp do programu UNICEF 365!

Poznaj nas!

Każdego dnia ludzie decydują się wspomóc działania UNICEF po rozmowie z naszymi Fundraiserami. Cyjanowa kamizelka, imienny identyfikator i uśmiech to nasz znak rozpoznawczy. Opowiemy Ci, jak w prosty sposób dołączyć do Programu UNICEF365 i co dzięki Twojej pomocy uda nam się zrealizować. Jeśli poświecisz nam swój czas, przekonasz się, jak duże znaczenie dla dzieci z całego świata ma Twoja miesięczna darowizna.

Kto wie, może już jutro zapukamy do Twoich drzwi! Porozmawiaj z naszymi Fundraiserami i sprawdź, jak wiele dzieci z całego świata liczy na Twoje wsparcie. Nie potrzeba wiele, by odmienić czyjeś życie na lepsze. Zapytaj nas o szczegóły programu UNICEF365!

Już teraz pragniemy podziękować Ci za to spotkanie.

Fundraiserów UNICEF możesz spotkać również w wybranych centrach handlowych w Polsce. Dzięki uprzejmości ich właścicieli, przy specjalnie oznakowanych stoiskach UNICEF, nasi przedstawiciele mogą opowiedzieć o organizacji i jej bieżących działaniach. 

Masz pytania lub wątpliwości?

Telefon

Zadzwoń pod numer (22) 56 80 365 (poniedziałek-piątek w godzinach 9.00-20.00

wyślij e-mail na adres: darczyncy@unicef.pl 

Zostań Fundraiserem UNICEF!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do zespołu Fundraiserów i Fundraiserek UNICEF w Warszawie.

Zgłoś się do nas i zacznij działać na rzecz dzieci z UNICEF: www.unicef.pl/aplikuj

Chcesz sprawdzić, czy rozmawiasz z naszym przedstawicielem? Wpisz tu numer jego identyfikatora: np. UNI1234

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.