FaceBook

Biegam dobrze

  1. START REJESTRACJA Wejdź na stronę Maratonu Warszawskiego, wybierz ścieżkę charytatywną i dołącz do Drużyny UNICEF!
  2. DRUŻYNA UNICEF ZBIÓRKA Wyznacz cel swojej zbiórki, zaangażuj bliskich oraz znajomych, zbierz określoną kwotę.
  3. META BIEG Zebrane fundusze zostają przekazane UNICEF, a następnie potrzebującym dzieciom. Ty natomiast otrzymasz pakiet i numer startowy.

Możesz pomóc dzieciom!

Razem z Drużyną UNICEF możesz wystartować w akcji #BiegamDobrze i przyczynić się do pomocy dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Jeśli tak jak my uważasz, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, chcesz mieć wpływ na ich życie oraz zostać inspiratorem zmian w swoim otoczeniu, zarejestruj się na wybrany dystans na stronie Maratonu Warszawskiego i wybierz UNICEF w ramach ścieżki charytatywnej!

Jak to zrobić?

W ramach akcji zarejestruj się na:

Maraton Warszawski - 29.09.2019
Wersja dla miłośników słusznych dystansów, którzy chcą zmierzyć się z 42,195 km i zyskać zaszczytny tytuł maratończyka.

Na zgłoszenie swojej osoby, uiszczenie opłaty startowej i zagwarantowanie sobie startu w maratonie masz czas do 28 września 2019r.

Nie może się nie udać!

Pomagasz, nawet jeśli nie uzbierasz wymaganej kwoty. Środki, które udało Ci się zgromadzić wesprą wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty nadal będziesz mógł zarejestrować się drogą tradycyjną, wnieść opłatę startową i wystartować w biegu.

Ważne linki


  • Drużyna Unicef
  • Napisz do nas na adres: druzynaunicef@unicef.pl Chcemy Cię lepiej poznać i być w kontakcie emotikon "uśmiech"

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.