Partnerzy UNICEF

UNICEF Polska współpracuje z najlepszymi, pozytywnie wyróżniającymi się na rynku firmami.

Cisowianka

Producent wody Cisowianka wspiera UNICEF w jednym z najważniejszych obszarów działalności organizacji – daje ludziom dostęp do czystej wody.
Dowiedz się więcej.

DLA Piper

Poza wymiernym wsparciem finansowym, firmy pomagają, wykorzystując swoje umiejętności. DLA Piper dostarcza wsparcie prawne, a doświadczenie pracowników oraz globalny zasięg bardzo pomagają w realizacji nawet najtrudniejszych projektów pomocowych.
Dowiedz się więcej.

CCC

Grupa CCC SA jako pierwsza polska spółka została globalnym Partnerem UNICEF. 

Dowiedz się więcej.

FC Barcelona

Jak pomagać? Czasem wystarczy głośno powiedzieć Wspieram UNICEF! Tak zrobił klub FC Barcelona.
Dowiedz się więcej.

H&M Foundation

Część firm wspiera wybrane obszary działania UNICEF. Tak jest z Fundacją H&M, która od lat finansuje programy rozwoju wczesnego dzieciństwa.
Dowiedz się więcej.

ICT Poland – Foxy

ICT Poland pokazało, że współpraca z UNICEF nie ogranicza się do działań w odległych krajach. W to partnerstwo udało się znakomicie włączyć także działalność edukacyjną w Polsce.
Dowiedz się więcej.

IKEA

Od symbolicznego zaangażowania do ogromnego programu pomocowego. IKEA zmienia nie tylko wygląd mieszkań swoich klientów, ale także życie milionów dzieci na całym świecie.

Dowiedz się więcej.

SAMSUNG

W okresie świąt Bożego Narodzenia UNICEF Polska i Samsung Electronics uruchomili akcję #FunkcjaDobroczynności.

Dowiedz się więcej.

ABC-Czepczyński

24 września 2018 roku Spółka ABC-Czepczyński została Partnerem UNICEF Polska.

Dowiedz się więcej.

Cubus

W maju 2018 roku Firma Cubus, skandynawska marka odzieżowa, ruszyła z wyjątkową akcją angażującą Klientów w całej Polsce. Każdy, kto podczas zakupów w Cubus zdecydował się na przekazanie 10 złotych na rzecz projektów prowadzonych przez UNICEF otrzymał kupon rabatowy 20 % na kolejne zakupy.

Dowiedz się więcej.

L’OCCITANE

W listopadzie 2018 roku rozpoczęła się globalna kampania„Dołącz do nas i pomóż 1,7 miliona dzieci walczyć ze ślepotą”. Takim hasłem skierowanym do polskich konsumentów marka L’OCCITANE rozpoczęła akcję wsparcia UNICEF w suplementacji dzieci witaminą A. 

Dowiedz się więcej.

Centrum Medyczne Damiana

Jak co roku przychodnia Centrum Medycznego Damiana wspiera działania prowadzone na rzecz UNICEF.

Dowiedz się więcej.

4F

W ramach akcji Lato w mieście odbyły się: zaWODY dla Afryki. 

Dowiedz się więcej.

ITAKA

Współpraca UNICEF Polska z Itaką od lat pomaga w rozwoju dzieci i doskonale adresuje ich potrzeby.
Dowiedz się więcej.

ING

ING

Każda współpraca z UNICEF jest inna. Niektórzy partnerzy, jak np. bank ING, podejmują projekty kompleksowe, które realizowane są w wielu obszarach, a także posiadają zdywersyfikowane finansowanie – duża część środków jest bowiem wynikiem zaangażowania pracowników!
Dowiedz się więcej.

Kantar

Najważniejszym zasobem firmy są jej pracownicy. Kantar we współpracy z UNICEF UK pokazał, że ich potencjał jest naprawdę ogromny.
Dowiedz się więcej.

LEGO

Pomoc może przyjąć wiele form. Doskonałym przykładem jest LEGO, które wykorzystując swoją działalność biznesową wspiera rozwój dzieci objętych programami UNICEF.
Dowiedz się więcej.

Louis Vuitton

Siłą każdej marki są jej klienci. Zaangażowanie w nich akcje to nie tylko wymierne wsparcie programów UNICEF, ale także nawiązywanie więzi poprzez wspólne pomaganie w słusznej sprawie.
Dowiedz się więcej.

Procter & Gamble – Pampers

Marka Pampers nieodzownie kojarzy się z dziećmi. Nic dziwnego, że jej właściciel, firma Procter & Gamble od wielu lat jest jednym z największych partnerów korporacyjnych UNICEF.
Dowiedz się więcej.

St. Majewski

Jak firma z branży papierniczej może sprawić, że polskie dzieci i ich rodzice pomogą potrzebującym rówieśnikom na całym świecie?
Dowiedz się więcej.

Unilever – Domestos

Domestos wspierając UNICEF poruszył obszar niezwykle ważny i bezpośrednio powiązany z produktem. Nasze partnerstwo pozwoliło polepszyć warunki higieny oraz zwiększyło świadomość osób mieszkających w krajach rozwijających się.
Dowiedz się więcej.

Wella

Partnerstwo z UNICEF to nie tylko darowizna. Firma Coty, oprócz pieniędzy, przekazuje coś bardzo cennego – umiejętności na całe życie.
Dowiedz się więcej.

EMC Europe

Jak zaangażować klientów do działania na rzecz dzieci? O tym, że wszystko zaczyna się od chęci pomocy może nas przekonać współpraca UNICEF z EMC Europe.
Dowiedz się więcej.

BENEFIT SYSTEMS

W ramach współpracy z Benefit Systems z okazji Świąt Bożego Narodzenia zorganizowane zostały Mikołajki dla Pracowników Firmy.

Dowiedz się więcej.

Dowiedz się wiecej