FaceBook

Skra Bełchatów

Skra Bełchatów Unicef

©M. Pałczyński

W 2012 roku UNICEF Polska nawiązał współpracę z jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce - PGE Skrą Bełchatów. Jest to pierwsze partnerstwo sportowe UNICEF w Polsce. 

Celem współpracy jest dotarcie do szerokiego grona kibiców i sympatyków sportu z informacją o sytuacji i problemach dzieci z krajów rozwijających się oraz działaniach pomocowych prowadzonych przez UNICEF. 

Dzięki zaangażowaniu zawodników oraz Klubu Kibica SKRA Bełchatów, organizowane są pierwsze aukcje pamiątek klubowych oraz prowadzone są działania wizerunkowe podczas meczów z udziałem drużyny (informacja o współpracy z UNICEF obecna w oprawach meczowych, promocja charytatywnego numeru SMS wspierającego program pomocowy UNICEF na Haiti). Dochód uzyskany z licytacji pamiątek klubowych oraz przyszłych zbiórek pieniężnych przekazywany będzie na wsparcie programów pomocowych UNICEF. Każda z takich inicjatyw jest przede wszystkim okazją do propagowania konieczności ochrony najmłodszych i przestrzegania praw dziecka, a także idei prawidłowego rozwoju dzieci poprzez aktywne uprawianie sportu.

Dziękujemy klubowi SKRA Bełchatów za wsparcie działań UNICEF oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych. Gramy dla dzieci!

Skra Bełchatów Unicef

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.