FaceBook

Sportbonus

Prezenty bez Pudła w czasie codziennych zakupów

Polscy kibice oraz sportowcy nie pozostają obojętni na potrzeby dzieci na świecie. Fundacja Kibica, organizacja działająca na rzecz integracji i rozwoju środowisk sportowych w Polsce, zaprosiła UNICEF Polska do grona beneficjentów programu Sportbonus. Program ma na celu gromadzenie środków na rozwój działalności sportowej, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności lokalnych. Uczestnicy programu robiąc codzienne zakupy zbierają Bonusy, po prostu część ich wydatków wraca na specjalne konto – część z nich mogą wykorzystać na własne potrzeby, a część przekazać na wybrany klub sportowy lub organizację charytatywną.

Bonusy przekazane dla UNICEF zostaną wymienione na Prezenty bez Pudła – dobrze znane wszystkim sympatykom UNICEF, produkty humanitarne dystrybuowane przez UNICEF dla dzieci w najbiedniejszych krajach na świecie, regionach objętych konfliktami zbrojnymi lub katastrofami naturalnymi. Są wśród nich szczepionki, lekarstwa, żywność terapeutyczna, materiały edukacyjne, artykuły do uzdatniania wody.

Więcej informacji na sportbonus.pl.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.