FaceBook

Trening z Mistrzem

Świat sportu na rzecz dzieci

Trening z Mistrzem to wyjątkowa akcja inaugurująca działania programu Sportbonus na rzecz UNICEF Polska. Jej celem jest pozyskanie środków na pomoc dzieciom dotkniętym klęską głodu. W ostatnim czasie obserwujemy nagromadzenie sytuacji kryzysowych – konfliktów zbrojnych, np. w Syrii czy Sudanie Południowym oraz klęsk naturalnych, takich jak trzęsienie ziemi w Nepalu lub efekt El Niño i La Niña, które mają wpływ na zmiany klimatyczne. W ich wyniku wiele milionów dzieci cierpi głoduje i walczy o przetrwanie.

Udział w akcji Trening z mistrzem może wziąć każdy z nas wykupując zajęcia sportowe z ulubionym sportowcem. Sprzedaż będzie prowadzona na portalu trenignzmistrzem.sportbonus.pl w terminie od 29 listopada 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku. Akcja pozwala realizować marzenia miłośników sportu o treningu z ich Mistrzami sportu i marzenia dzieci, które potrzebują pilnej pomocy.

Cały dochód ze sprzedaży treningów zostanie przekazany do UNICEF na programy dożywiania dzieci. Akcja została objęta patronatem honorowym PKOl

Akcja Trening z Mistrzem prowadzona jest w oparciu o Program Sportbonus realizowany przez Fundację Kibica. Jego celem jest zaangażowanie sympatyków sportu i kibiców w zbieranie środków na rzecz wybranego klubu lub organizacji charytatywnej. UNICEF Polska jest jednym z beneficjentów Programu Sportbonus.

Mechanizm Programu jest oparty o model „Cash-back”, gdzie część wydatków poniesionych w punktach partnerskich Programu jest przekazywana do podziału między uczestnika, a wskazany przez niego klub sportowi bądź organizację. Program Sportbonus daje możliwość współdecydowania na co zostaną przekazane zebrane środki.

Filarem Programu Sportbonus jest portal internetowy sportbonus.pl, na którym uczestnik programu zakłada swoje konto, sprawdza status transakcji, kwotę zebranych środków oraz korzysta z wielu innych funkcjonalności. Więcej informacji na sportbonus.pl

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.