FaceBook

O współpracy

© UNICEF/NYHQ2011-1769/Pirozzi © UNICEF/NYHQ2011-1769/Pirozzi

Jednym z bardzo ważnych obszarów działań UNICEF jest edukacja i kształtowanie świadomości dzieci i młodzieży. Współpraca UNICEF z placówkami edukacyjnymi odbywa się na trzech poziomach.

Po pierwsze zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola, domy kultury i inne instytucje do udziału w naszych projektach edukacyjnych. Proponujemy Państwu akcje związane z tematyką praw dziecka, edukacji globalnej i międzykulturowej, a także bezpieczeństwa dzieci.

Jeśli są Państwo zainteresowani długoterminową współpracą z UNICEF, zapraszamy do przyłączenia się do Klubu Szkół UNICEF. Jest to inicjatywa, która zrzesza szkoły zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei pomocy humanitarnej. Więcej informacji o Klubie Szkół UNICEF znajdą Państwo na stronie Klubu.

Udostępniamy Państwu także materiały dydaktyczne dotyczące szeroko rozumianych praw dziecka, z których mogą Państwo samodzielnie korzystać przygotowując zajęcia z uczniami. Materiały do pobrania umieściliśmy w zakładce „materiały dydaktyczne”.

Jeśli jeszcze nie współpracują Państwo z UNICEF, a chcieliby Państwo otrzymywać informacje o aktualnych projektach edukacyjnych, prosimy wysłać swój kontakt na adres szkoly@unicef.pl. Tutaj prosimy także kierować wszystkie zapytania dotyczące współpracy ze szkołami.
Numer kontaktowy dla szkół: 22 56 80 333

ZAPRASZAMY!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.