FaceBook

O współpracy

© UNICEF/NYHQ2011-1769/Pirozzi © UNICEF/NYHQ2011-1769/Pirozzi

Jednym z bardzo ważnych obszarów działań UNICEF jest edukacja i kształtowanie świadomości dzieci i młodzieży. Współpraca UNICEF z placówkami edukacyjnymi odbywa się na trzech poziomach.

Akcje edukacyjne UNICEF

Po pierwsze zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola, domy kultury i inne instytucje do udziału w naszych projektach edukacyjnych. Proponujemy Państwu akcje związane z tematyką praw dziecka, edukacji globalnej i międzykulturowej, a także bezpieczeństwa dzieci. Wszystkie aktualne informacje dotyczące Akcji szkolnych zamieszczane są na stronie. Zapraszamy do śledzenia i aktywnego uczestnictwa.

Klub Szkół UNICEF

Jeśli są Państwo zainteresowani długoterminową współpracą z UNICEF, zapraszamy do przyłączenia się do Klubu Szkół UNICEF. Jest to inicjatywa, która zrzesza szkoły zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei pomocy humanitarnej. Więcej informacji o Klubie Szkół UNICEF znajdą Państwo na stronie Klubu.

Materiały dydaktyczne związane z prawami dziecka

Udostępniamy Państwu także materiały dydaktyczne dotyczące szeroko rozumianych praw dziecka, z których mogą Państwo samodzielnie korzystać przygotowując zajęcia z uczniami. Materiały do pobrania umieściliśmy w zakładce „materiały dydaktyczne”.

Kontakt dla szkół 

Bieżące informacje o projektach będą udostępniane na stronie Akcji. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące współpracy prosimy o kontakt na adres: szkoly@unicef.pl

Numer kontaktowy dla szkół: 22 56 80 333

Zapraszamy do współpracy!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.