FaceBook

Szkoły współpracujące

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Opolu

O szkole:

Nasze gimnazjum jest szkołą, która w prowadzonym procesie edukacyjnym czerpie to, co najcenniejsze z tradycji, umiejętnie korzysta ze zdobyczy współczesności oraz śmiało patrzy w przyszłość. Kształcimy młodzież w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Przyjazne relacje są czynnikiem sprzyjającym efektywnej nauce, a satysfakcja i zadowolenie uczniów, ich rodziców oraz samych nauczycieli dowodem na to, iż zadania przez nas podejmowane wypełniane są kompetentnie, rzetelnie i z pasją. Inspirujemy, wspieramy, uczymy kreatywnego myślenia i odpowiedzialności. Celem nadrzędnym jest dla nas ukształtowanie świadomych, twórczych i refleksyjnych młodych Europejczyków, którzy w życie będą wchodzić wyposażeni w wiedzę i umiejętności gwarantujące sukces w realiach gwałtownie zmieniającego się świata. Stawiamy na wszechstronny rozwój osobowości ucznia - rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny.
Dużym atutem naszej szkoły jest profesjonalizm, innowacyjność i wielokierunkowość działań, znakomicie wykształcona kadra pedagogiczna, niepowtarzalna atmosfera oraz dobre imię, którego częścią są liczne sukcesy odnoszone przez naszych wychowanków.

Strona szkoły: http://www.pg5.opole.pl
 

Akcje w których szkoła brała udział:

  • Dostrzec innych. Pomoc humanitarna na świecie
  • Po pierwsze dziecko
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.